MIUI 12 Kontrol Merkezi açılmıyor

ThePranoak

Decipat
Makaleler
1
Yer
Velen
Dostlar selam. Dün ne olduysa oldu bilmiyorum ama dünden beri kontrol merkezim açılmıyor. Normalde soldan kaydırınca bildirimler, sağdan kaydırınca kontrol merkezi açılması gerekirken şu anda nerden kaydırırsam kaydırayım bildirimler açılıyor. Kontrol merkezine ulaşmak için bildirimlerde sağa doğru kaydırabiliyorum ama bu da çok kullanışsız. Bu sorunu nasıl çözerim?

EndlessDeepSky

Hectopat
Yer
Başkent
Dostlar selam. Dün ne olduysa oldu bilmiyorum ama dünden beri kontrol merkezim açılmıyor. Normalde soldan kaydırınca bildirimler, sağdan kaydırınca kontrol merkezi açılması gerekirken şu anda nerden kaydırırsam kaydırayım bildirimler açılıyor. Kontrol merkezine ulaşmak için bildirimlerde sağa doğru kaydırabiliyorum ama bu da çok kullanışsız. Bu sorunu nasıl çözerim?
Bende karanlık modda takılı kaldım.

Ozan J

Hectopat
Çözüm 1:
Restart
Çözüm 2:
Cihaz sıfırlamak
Çözüm 3:
Cihaza Rom İmei gibi dışarıdan müdahale yapıldıysa yada Weekly telefon güncellemesi geliyorsa normaldir.
Çözüm 4:
İlk iki çözümü zaten standart herkes veriyor. Önceden çalışan sonradan çalışmayan birşey ise Telefon güncellemesini ya geriye çekerek test edersin yada güncelleyerek. En iyi sorun'u kökünden çözme yöntemi budur.

illa dışarıdan müdahele sonrası olmuştur. Durdukyere olacak bir sorun değil. Çok sebebi var.

Yeni konular

Yukarı