Miui S3 Mini Siyah Ekran Sorunu

Sociologist

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Acaba S3 Mini'si olupta Miui v5 yükleyen var mı ? Dün yükledim az önce arama geldi telefon birden karardı bataryayı çıkartmak zorunda kaldım. Yüklemede bir sorun yok. Xda forumunda da okudum. Bazen bu sorun olabiliyormuş. Çözümünü bilen var mı ?

Sorunu çözdüm. Sorun yükleme esnasında oluşmuş aynı şey sizde de olursa lütfen TWRP son sürüm ile uygulamayı yükleyin böylece sorununuz kalmayacaktır.

Son düzenleme:
Hayır CM bana göre berbat sürekli bir sorun, sürekli kasıyor. Otomatik güncelleme yok manuel olarak her zaman güncelleyemem. Ayrıca hiç stabil değil bataryayı emiyor.

Hayır CM bana göre berbat sürekli bir sorun, sürekli kasıyor. Otomatik güncelleme yok manuel olarak her zaman güncelleyemem. Ayrıca hiç stabil değil bataryayı emiyor.

Ben CM kullanıyorum hiçbir sorunu yok, kasmıyorda. Şarj süreside süper. MIUI'de de menü yok. :D İsterseniz birde OmniRom deneyin. Ama tüm ROM'lar arasında en sorunsusuzunun CM olduğunu anlayacaksınız. Ben tüm ROM'ları denedim. :D

Omni rom'u daha yeni sildim. :D Ayrıca Miui çok güzel menüsü falan yok ama çok kaliteli duruyor. İnşallah sorun tekrarlanmaz. Yoksa telefonu babama vereceğim. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı