MIUI12 yüklenmeli mi?

Telefonuma MIUI 12 güncellemesi geldi, yükleyeyim mı?

İnternette bazı modellerde sorun çıkardığı söyleniyor. Bence tam ve global sürüm çıkmadan yüklemeyin. Tamamen çıktığında ve geri bildirimler olumlu geldiğinde yüklersiniz. Ama kesin cevap sizden çıkacak eğer isterseniz yükleyin.

Ben yükledim ama hem pişmanım hem mutluyum. Ayarlar falan çok güzel, değişiyor teması. Yalnız telefonum yavaşladı. Yeni özellikler geldi, telefonum Redmi Note 8.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modele göre değişir. Ben kasap dükkanı önündeki kediler gibi bekliyorum. Çünkü kamera yazılımında sorun var ve MIUI 11 sürümü 10.ya göre kayda değer bir yenilik sunmadı. Ayrıca bahsettiğim sorun var. En stabil olduğu dönem MIUI 9 ve MIUI 10'un ilk zamanları.

Eğer üst model bir cihaz kullanıyorsanız yani Redmi değil de MI veya POCO modellerinden birisiyse derhal güncelleme taraftarıyım. Yeni sürümlerin kaymağını onlar yiyor. Yalnız MIUI 12 için üç adet modelde önemli problemler ortaya çıkardığı ve Xiaomi'nin bu modellerde güncellemeyi geri çektiği haberi vardı. Eğer bu modellerden birisi değilse bence yükleyin derim.

Bu arada Redmi Note 5 kullanıyorum. 2 yıl 3 ay oldu. Muhtemelen alacağımız son güncelleme olacak. Şu anki sürümde kalmak istemediğim için büyük beklentideyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı