MIUI12 yüklenmeli mi?

Note 9S kullanıyorum ve MIUI 12.0.2 kullanıyorum 12.0.0'da şarj problemi vardı (%15 daha hızlı bitiyordu) ama 0.2'de falan çözdüler onun dışında arayüz vs olarak ve eksikler olarak tamamlandı bence yüklemelisin ama pişman olanda çok tamamen sana kalmış.

Bu arada telefonun neydi?

Peki sorun çıkaran özellikleri ne?
Hangi model telefon kullanıyorsunuz?

Note 9S kullanıyorum ve MIUI 12.0.2 kullanıyorum 12.0.0'da şarj problemi vardı (%15 daha hızlı bitiyordu) ama 0.2'de falan çözdüler onun dışında arayüz vs olarak ve eksikler olarak tamamlandı bence yüklemelisin ama pişman olanda çok tamamen sana kalmış.

Bu arada telefonun neydi?
Redmi 6 Pro

Peki sorun çıkaran özellikleri ne?

Redmi 6 Pro.

Şarj sorunu var (ekran şarj yiyor %15 falan fazla) onun dışında kamera, menü bozulma, ara ara donma gibi sorunlar yaşayanlar var.

Telefonun model olarak eski ama donanım olarak iyi gözüküyor yüklersen çokda pişman olmazsın ama istersen global sürümü bekleyebilirsin (ortalama 6 ay).

Redmi Note 8 ve Pro için konuşuyorum;

Mıu 12 güncellemesi ile arada telefon biraz yavaşlıyor. Örneğin ağır oyunlar oynarken (PS2 emulatör) Note 8'de ses açma kapama 2 saniye gecikmeli oluyor vs. her uygulamaya reklam çakmışlar. Cidden müzik dinlerken arada zırt pırt reklamlar çıkıyor ve bu çok sinir bozucu. Mıu 12'de kalın. Pek bir fark ta yok açıkçası.

Peki ROM olarak kursam yine mi aynı olur?
Rom ile kurdum hiçbir sıkıntı yok aksine şarj daha iyi dayanıyor. Hepinize teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı