Çözüldü ML120L V2 Sıvı Soğutucu RGB Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

necmet

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba
Gigabyte B450 Aorus Elite anakartım var. Cooler Master Master Liquid ML120L V2 RGB sıvı soğutucu kullanıyorum. Thermaltake Commander G33 kasanın fanlarını anakarta bağlamak için bağlantı yaptım (RGB Fusion'la kullanabilmek için) ve oldu ancak sıvı soğutucunun ışıkları söndü. Soğutucunun LED bağlantısını soküp kontrolcüye takınca çalıştı ancak anakarta bağlayınca normalde çalışırken artık çalışmıyor. Sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulama üzerinden aktifleştirdiniz mi? Çıkartıp yeniden takın, başka port varsa ona takın.
Çıkartıp taktım birçok kez değişmedi o yüzden harici kontrolcüyü denedim onda çalıştı. Anakart üzerinde LED_CPU kısmına takılı. Onun dışında 12V GRBW girişi var. Uygulama üzerinde ayriyeten sıvı soğutucu olarak görünmüyor anakart üzerinde görünüyor orda da

Oraya takınca oldu teşekkürler. Ancak kasanın rgb bağlantısını anakarta bağlamadan önce LED_CPU girişine takılı haldeyken sorunsuz çalışırken kasanın rgb bağlantısını anakarta bağlayınca (VDG bağlantı) ne oldu da çalışmaz oldu hala anlamadım
VDG ARGB için diye biliyorum. Rica ederim. Mesajımı çözüm işaretlerseniz sevinirim.

Geri
Yukarı