Elektronik MLD 1TB M300 899 TL

Ha tabii siz bizzat kullanıp test etmiş biri olarak bunları söylüyorsanız çok da bir şey söylememe gerek yok o zaman.
Hem kendim kullandım hem de kullanan birkaç arkadaşa ulaştım.
1677264104052.png

Screenshot (60).png

Bu yeni türeyen Goodram markası hakkında düşünceniz var mı hocam? Mesela o da bana hiç güven veren bir marka değil. :D
Kendim bizzat kullanmadım ancak kronik sorunlu olduğunu duymuştum birkaç modelinin.

300 daha fazla verir sağlam marka alırım.

300 çok fazla bir rakam, saçma olmuş bu fiyata karşın.
Zaten ürün 900/300 yani 3/1, bu sayıyı hem 4/1'e çıkarmakla kalmayın 4/1 daha fazla ücret ödeme teklifi sundun.
899 TL'lik bir ürüne eklenecek en fazla tutar 125 TL ile sınırlı olmalı.
300 TL eklemek çok çok çok saçma, zaten sınırlı bütçesi olanlar alıyor çok saçma.

Zaten ürün 900/300 yani 3/1, bu sayıyı hem 4/1'e çıkarmakla kalmayın 4/1 daha fazla ücret ödeme teklifi sundun.
300 TL eklemek çok çok çok saçma, zaten sınırlı bütçesi olanlar alıyor çok saçma.
Özgür Demirtaş mısın sen hocam?

Hem kendim kullandım hem de kullanan birkaç arkadaşa ulaştım.
Eki Görüntüle 1813898
Eki Görüntüle 1813904

Kendim bizzat kullanmadım ancak kronik sorunlu olduğunu duymuştum birkaç modelinin.

Piyasada daha eski ve kendini kanıtlamış markalar varken yeni markalara insanların tereddütle yaklaşması normal. Bu her sektörde böyledir. Marka olmanın da gereğidir bu, güven duygusu ama MLD gibi markaların sattığı ürünler de uzun vadede sorun çıkarmazsa onlar da piyasada kalıcı hale gelebilirler. Gelsinler ki daha çok rekabet olsun, tüketici daha ucuza daha kaliteli ürünler tüketsin.

DRAM yok diye biliyorum mesela bu modelde. Asla tercih etmezdim. Depolama için tercih edilebilir belki ama şahsi olarak tercih edeceğim bir marka değil. 300TL artık şu devirde kimseyi öldürmez o yüzden aradaki fark verilip daha bilindik markalara yönelmek bence daha mantıklı.

DRAM falan ne oluyor? Benim SSD 240GB, değiştireceğim ben de o yüzden soruyorum.

Rakam değil, sayı.

DRAM falan ne oluyor? Benim SSD 240GB, değiştireceğim ben de o yüzden soruyorum.

DRAM SSD'nin vadettiği hızı stabil tutmaya yarayan geçici bir bellek.

Rakam değil, sayı.

Bir sinirle yazdım zaten, böyle onu alacağına 300-500 ekle bunu al diyen tayfa sinirlendiriyor beni.
Halen daha dip fiyat gören ürünlere rakip arıyorlar.

MLD Türkiye dışında herhangi bir yerde satılmıyor dünya üzerinde. Ne kadar iyi tartışılır. Adam akıllı testlerinin yapılıp, bileşenlerine bakılması lazım.

3 adet gerçek lahmacun parası. Ucuz etin yahnisi yavan olur.

Geri
Yukarı