Çözüldü MLD M200 SSD'ye hiçbir şey yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OpenCape9116

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
MLD M200
Yeni bir SSD aldım ve içine oyun yüklemek istedim en başta SSD'yi PC'me taktığımda hiçbir sıkıntı çıkarmadı SSD'yi gördüm ad koydum içine bakabiliyordum vs. sonra Steam'den Forza Horizon yüklemeye çalıştım Steam çöktü steamla ilgili sandım tekrar denedim tekrar denedim hiçbir şekilde yüklenmedi sonradan Epic'ten GTA 5 yüklemeyi denedim Epic çöktü baktım hiçbir şey yüklenmiyor bende biçimlendirmek istedim bu bilgisayara girdim SSD'ye sağ tıkladım ve biçimlendir dedim işlem tamamlanmadı bunun bir çözümü var mıdır?

Dosya Ekleri

• 1679330183735.png
    1679330183735.png
    17,9 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrardan biçimlendirip deneyin. Olmaz ise farklı SATA kablosu veya anakartın farklı SATA portunu deneyin. Hiçbiri olmaz ise iade yolu gözüktü.

Eklemeyi unuttum CrystalDiskMark ile test edebilir misiniz SSD'yi? Ayrıca CrystalDiskInfo indirip ekran görüntüsünü atar mısınız?

Çözüm
Tekrardan biçimlendirip deneyin. Olmaz ise farklı SATA kablosu veya anakartın farklı SATA portunu deneyin. Hiçbiri olmaz ise iade yolu gözüktü.

Eklemeyi unuttum CrystalDiskMark ile test edebilir misiniz SSD'yi? Ayrıca CrystalDiskInfo indirip ekran görüntüsünü atar mısınız?

Çok saçma bir şekilde anakarta taktığım kablonun ucu ile SSD'ye taktığım ucu değiştirdim ve sıkıntısız bir şekilde çalışmaya devam etti çok teşekkür ederim hiç aklıma gelmemişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı