MM oynayan Türk'lerin sadece Dust 2 oynaması

Bogo cat

Picopat
Makaleler
1
Yer
Aeterna
Vallahi hocam Vertigo'da b girmek zor zaten. A girmesi kolay ama. Rampaya bıçakla koş, birisi rampanın çimentosuna flaşla çıksın, yakında düşman var mı baksın, aynı anda birisi de gapin altına yatsın, kontrolü ele alsınlar, bu sırada bir kişi a sol site, bir kişi a sağ site atıp smokeların patlamasını beklesinler. Short oyuncusuna sarının oradan tek flash atılsın, short oyuncusu flash patlar patlamaz çıksın, rampa oyuncusu defaulta plant alsın. Bak soktum a Site'a.

A girmekte zor B'ye gideceksen aşırı hızlı olman lazım. Üstüne üstlük A'nın savunması da zor 3 yerden gelebilirler.

KS
mr.esat

mr.esat

Decipat
Yer
de_technopat_sosyal
A girmekte zor B'ye gideceksen aşırı hızlı olman lazım. Üstüne üstlük A'nın savunması da zor 3 yerden gelebilirler.
Vallahi hocam isterse stack olsun A'ya girerken güç geliyor bana tak tak entry alıyorum. Bu arada B girmesi de güzel call verilirse güzel. B'nin arkasına bir kişi yanaşıyor, site smoke'unu atıyor. Ardından tek flaş atıyor arkadan, patlar patlamaz 5'i de çıkıyor stairse. 2 kişi boost yapıyor, tahtaya bir kişi çıkıyor. O sırada stairsten CT smoke'u atılıyor. Birkişi White'ın yanındaki çimentodan zıplayarak info alıyor. Zaten site smokelu ise B oyuncusu ya triple geçer, ya da elektrik geçer. White arkasına tek flaşla White'ın yanından peekliyor 4 kişi, adam nerdeyse vurmaya çalışıyor, vurduysa plant alınıyor. Ve bomba korunuyor. B de basit de A daha basit.

Yukarı