MMO tarzı oyun tavsiyesi

xlgamer

Hectopat
FPS oyunları sarmamaya başladı PUBG, CSGO, Fortnite vs. bu tür oyun oynamak istemiyorum bana ücretsiz olarak tavsiye edebileceğiniz MMO tarzı oyun ve (LoL, Dota gibi oyunlar hariç) emek isteyen P2W olmayan bir oyun var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayne şekilde bende arıyorum ve bir sürerir mmorpg açlığım var ve WoW tavsiyeleri geldi fakat her ay bütçemi aştığı için oynayamam onun dışında Black Desert Online var P2W deniyor gerçi aylık ödemeye sahip olmayan oyunların çoğu P2W ( Zamanımız MMORPG’leri ) Elder Scrolls Online içinde pek güvenemedim açıkçası SP oynamaya devam ediyorum yani kısacası bende arıyorum bayadır. :)

Ayne şekilde bende arıyorum ve bir sürerir mmorpg açlığım var ve WoW tavsiyeleri geldi fakat her ay bütçemi aştığı için oynayamam onun dışında Black Desert Online var P2W deniyor gerçi aylık ödemeye sahip olmayan oyunların çoğu P2W ( Zamanımız MMORPG’leri ) Elder Scrolls Online içinde pek güvenemedim açıkçası SP oynamaya devam ediyorum yani kısacası bende arıyorum bayadır. :)
Yok böyle bir oyun galiba :D Biri yapsa keşke pokemon tarzı falan da olsa süper olur

Battlerite normalde ücretsiz bir oyun, Battleground furyasına katıldı. Oyuna mod olarak getirmek yerine sıfırdan satışa sundular, normalde VS şeklinde online bir oyun.

Ben bilgisayar işlerini bırakacağım gibi mobil oyun oynamayı düşünüyorum telefonda PUBG,Fortnite Hello Neighbor, Ark Survival Evolved gibi PC oyunları mobile çıkmış ve ücretsiz, telefonlar baya gelişmiş oyun konusunda, MMO gibi oyunlar da var ama pek beğenmedim. EU4 , HOI4 gibi strateji oyunlar bilgisayarda olmasa bir daha yüzüne bakmam PC nin. Mobil oyunlara ve Konsola geçemeyi düşünüyorum bu yüzden. (Telefonda asla oynanmayacak oyunlar olduğu için konsol)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı