MMORPG önerisi

Yeyil

Decipat
Daha fazla  
Evet babadir ama oynadin mi? Çünkü WoW tavsiye edenleri çoğu oynamadan sadece populer ve klasiklesmis olduğu ve WoW yazmak için öneriyor :D

Oynadım amcamla birlikte oynuyordum bir ara.

Uyar.

Ücreti ne kadar?

Goruşlerini paylaşirsan sevinirim. Berserker özel ilgi alanım :)

Belirli bir seviyeye kadar ücretsiz sonra sitesinde yazıyordu fiyatı.

MANSORYN

Hectopat
Daha fazla  
İstanbul Kıyamet Vakti'ni önerebilirim eski bir oyundur, yapımcılar oyunla ilişiğini kesmiştir güncelleme gelmiyordur falan filan ama harbiden hikayesi sağlam bir oyundur. İstanbul'un belli bölgelerini haritasında barındırır. Yıllar boyu oynadım sıkılmadım. Hesap kasmayı geçtim bence herkesin en az bir kere girmesi gerek atmosferi tatmak için.

kyujin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba baymayacak bir MMORPG önerisinde bulunur musunuz? 12 yıldır aktif olarak Metin2 ve KO oynuyorum artik bunalttı. BDO denedim geçen ama tecrubeli arkadaşlar bulaşma dedi, beni de pek sarmadı açıkçası. Platform olarak telefon veya bilgisayar fark etmez ikisinden de önerebilirsiniz. Türkçe olursa iyi olur, olmazsa sorun değil.

Not: Anime, cartoon tarzi önermeyin. Daha vahşi ve gerçekçi MMORPG'leri severim. Main sınıfım berserker, o yoksa Warrior'dır.

PC: 12400F + RTX 2060 Super.
Telefon: Huawei nova 9 SE.
Black Desert ve Neverwinter olabilir.

KS
KS
Can Scarface

Can Scarface

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F.
MOBA: MSI PRO H610M-B DDR4.
RAM: G.SKILL Ripjaws V 2x8 GB 3200 MHz CL16.
CPU COOLER: CM ML120L V2.
GPU: MSI GAMING RTX 2060 SUPER 8 GB.
SSD: SanDisk SSD Plus 240 GB SATA 3.0.
CASE: MSI MAG VAMPIRIC 100R.
PSU: NZXT C550 550W 80+ Bronze Semi-Modular.
DISPLAY: Dell G2422HS 24" 165 Hz FHD IPS G-Sync.
KEYBOARD: Havit Gamenote KB857L.
MOUSE: Redragon INQUISITOR 2.
SOUND SYSTEM: Creative A250 2.1.
Meslek
Jewelry Designer
İstanbul Kıyamet Vakti'ni önerebilirim eski bir oyundur, yapımcılar oyunla ilişiğini kesmiştir güncelleme gelmiyordur falan filan ama harbiden hikayesi sağlam bir oyundur. İstanbul'un belli bölgelerini haritasında barındırır. Yıllar boyu oynadım sıkılmadım. Hesap kasmayı geçtim bence herkesin en az bir kere girmesi gerek atmosferi tatmak için.
Online nasıl?

Yeni konular

Yukarı