MMORPG oyun önerisi

murat_boy93

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Mount sistemi güzel grafikleri güzel ticaret sistemi güzel bir MMORPG arıyorum. Dungeon sistemi de olmalı tabii ki de. WoW'un yeni Dungeon sistemini beğenmiyorum. Önerilerinize açığım. Eskiden Tera Online bu isteklerimin tamamını karşılıyordu ama kapatıp Elyon gibi bir saçmalık açtılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Albion Online'a bakabilirsiniz. Büyük Türk guildleri vesaire de var ama Türk draması da var.
Ticaret sistemi var, bir çok çeşit mount var. Dungeon ve pvp sistemi bulunuyor.
RMT şansınız da var.

Albion Online'a bakabilirsiniz. Büyük Türk guildleri vesaire de var ama Türk draması da var.
Ticaret sistemi var, birçok çeşit Mount var. Dungeon ve PvP sistemi bulunuyor.
Rmt şansınız da var.

Rmt biraz açar mısın?

Varsa öneriniz bende alırım vallahi. Çok arıyorum zevkli bir MMORPG bulamıyorum. Lost Ark denedim yakın zamanda açmadı vallahi.

New World sarar gibi oldu ama onda Mount sistemi yokmuş her yere koşa koşa gitmek benlik değil.

FF14 çok benlik değil gibi duruyor yani aylık ödedikten sonra WoW en azından yıllardır bildiğim bir oyun.

Böyle bir MMORPG varsa bende merak ettim. Genelde her MMORPG belli bir özelliği ile öne çıkar mesela benim için WoW'un açık dünyası Mount sistemi ve dungeon sistemi çok iyi Metin2'nin Ticaret'i çok iyi ama bence PvE konusunda kötü, cabal Online'ın ticaret sistemini ve upgrade sistemini beğeniyorum, FF14'ün hikayesi iyi Black Desert'ın PvE'si ve PvP'si kötü bence ama skilleri karakter çeşitliliği karakter görünüşleri çeşitliliği kostümler yaşam becerileri çok iyi Knight'a gelince nedense hiçbir şeyini beğenemedim büyük ihtimalle Knight ile tarzım uyuşmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı