MMORPG oyun tavsiyesi

ICAUGHT

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Metin 2 ve 4story tarzı bir MMORPG oyunu arıyorum tavsiye edecek olduğunuz oyunlar P2W olmasın grafikleri de çamur olmasın yeterlidir(Metin 2 benzeri olabilir). Black Desert baktım ama fazla hoşuma gitmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
B&S
TERA
Neverwinter
Guild Wars 2
bedava olup hala biraz popularitesi olan oyunlardandır.
ESO
Final Fantasy
Archeage Unchained tercih edilebilecek bazı B2P oyunlardır.

B&s.
Tera.
Neverwinter.
Guild wars 2.
Bedava olup hala biraz popularitesi olan oyunlardandır.
Eso.
Final fantasy.
Archeage unchained tercih edilebilecek bazı B2P oyunlardır.

Hepsine baktım. Guild wars 2 fene gözükmüyor. Archeage unchained çok hoşuma gitti ama bayağı pahalı imiş.

Guild Wars 2, Final Fantasy Online, Star wars the Old Republic, Runescape, Star Trek Online, Elder Scrolls Online.

Hepsini bolca oynadım, tavsiye edebileceğim mmo'lar. Altını çizmem gerekirse Guild Wars 2 ve ESO derdim.

Guild wars 2, final fantasy Online, Star Wars the old republic, runescape, star trek Online, Elder Scrolls Online.

Hepsini bolca oynadım, tavsiye edebileceğim Mmo'lar. Altını çizmem gerekirse guild wars 2 ve eso derdim.

Guild wars 2 için bir süre sonra zorla ücretli paketi aldırmaya zorluyor, zindanların çoğuna bile sokmuyor diyorlar ama doğru mu?

Açık arttırmada alım satım sınırlıydı, bineklerin alındığı görevler için de ek paket gerekiyor. İki pakedi de var bende, değen bir oyun. Seversen iki paket bir arada indirimli satılıyor sık sık.

Bir diğer sözde b2p oyun olan ESO gibi premium muhabbeti de yok. Bir kere satın aldığında bir sınır yok. Ek paket konusunda da ESO'dan iyi. Dopdolu ayrı bir dünya her expansion.

ESO da güzel ama b2p diye sattıkları oyuna her ay premium alacak olsam yine wow oynardım. Aylık ödemesiz eziyet oynaması.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı