MMORPG oyun tavsiyesi

SUSAMLI ÇUBUK

Hectopat
Makaleler
1
Özellikle Dragon nest tarzında, yüksek sayıda combo skill bulunan bir oyun arıyorum. Eso vs. denedim ama çok bayıkti.
Dragonnest videosu;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Pek combo videolarını bulamadim, ama bunlarda yardimci olacaktir.
Edit: Sanirim bu altta olan yeterli :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Kombolu dövüş tarafında çok MMORPG yok. Ya da batı tarafına çıkmıyor diyelim. Tek oyunculu oyunlar ile sorunun yoksa, çok fazla oynayabileceğin oyun var. Zaten 2-3 iyi MMORPG dışında bu oyunların oyuncusu yok. Dövüş sistemi bir yere kadar tatmin eder diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Kombolu dövüş tarafında çok MMORPG yok. Ya da batı tarafına çıkmıyor diyelim. Tek oyunculu oyunlar ile sorunun yoksa, çok fazla oynayabileceğin oyun var. Zaten 2-3 iyi MMORPG dışında bu oyunların oyuncusu yok. Dövüş sistemi bir yere kadar tatmin eder diye düşünüyorum.
PSO hep oynamak istiyordum ama çevremdekiler beğenmemiş. PSO 1 oynamıştım zamaninda :D

💰💰💰

DC Universe Online. Steam'de mevcut ve ücretsiz.
Şuana kadar gelen öneriler hep bilindik oldu, böyle DN gibi bilinmeyen oyunlar yok sanirim :D DC hiç şans vermemiştim, bakayim.

Ayrıca ücretsiz olmak zorunda değil, FF gibi aylık abonelikli öneriler de olabilir.

@SUSAMLI ÇUBUK Oyun biraz karmaşık gelebilir lakin sanırım aşinasınız. Oyunun temeli basit ancak tam olarak çözmek biraz zaman alabilir. YouTube'da ve Steam'de rehberler bulabilirsiniz.

Ayrıca oyunda üyelik sistemi var ancak oyunu az-çok öğrenene kadar almanızı tavsiye etmem.

Son olarak, sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

@SUSAMLI ÇUBUK Oyun biraz karmaşık gelebilir lakin sanırım aşinasınız. Oyunun temeli basit ancak tam olarak çözmek biraz zaman alabilir. YouTube'da ve Steam'de rehberler bulabilirsiniz.

Ayrıca oyunda üyelik sistemi var ancak oyunu az-çok öğrenene kadar almanızı tavsiye etmem.

Son olarak, sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.
Teşekkürler, bu haftasonu deneyeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı