MNG Kargo teslim edildi diyor fakat edilmedi

lammf2k

Hectopat
Yer
United Center
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir siparişim vardı teslim edildi diyor fakat teslim vs almadım. Teslim saati 19.37 yazıyor bildirimi de şimdi geldi bir yanlışlık mı oldu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuryeler azami teslim süresi geçince böyle yapıyor. Hem kargo şirketi, hem de ürünü satın aldığın kurumla iletişime geçip THH'ye gitmekle tehdit et; anında geri adım atarlar.

Bana da bir kere böyle olmuştu ama MNG mi başka firma mı hatırlamıyorum büyük ihtimalle buydu, aramıştım vesaire sonra gelmişti.

Bugün ilk defa dağıtıma çıktı hocam.
Tamam işte meşhur yalan artık buda var hocam, teslim edildi yapıp yarın getiriyorlar yoğunluk var diye, ama siz yine de ulaşın.

Bana da bir kere böyle olmuştu ama MNG mi başka firma mı hatırlamıyorum büyük ihtimalle buydu, aramıştım vesaire sonra gelmişti.

Tamam işte meşhur yalan artık bu da var hocam, teslim edildi yapıp yarın getiriyorlar yoğunluk var diye, ama siz yine de ulaşın.

Hocam 19 da teslim ediliği gözüküyor o biraz saçma ayıptır söylemesi pahalı bir şeydi çok korkuyorum.

Hocam 19 da teslim ediliği gözüküyor o biraz saçma ayıptır söylemesi pahalı bir şeydi çok korkuyorum.
Hocam bana da 9 da teslim edildi dediler :D yani çok takmamıştım pahalı bir ürün değildi sanırsam ancak yarınına aradım vesaire tam hatırlamıyorum ancak mağdur olmamıştım bu demek değil ki sizde mağdur olmayacaksınız, sizde bu olayın peşini bırakmayın arayın ulaşın.

Merhaba arkadaşlar, bir siparişim vardı teslim edildi diyor fakat teslim vs almadım. Teslim saati 19.37 yazıyor bildirimi de şimdi geldi bir yanlışlık mı oldu sizce?

MNG Kargo çok sıkıntılı yer ya, 2 defa aynı durumu yaşadım gittim şubedeymiş kargo, adrese teslim edildi yazıyor ama.

Tehdit edince haksız kişi olmaz mı konu sahibi?
'THH'ye giderim' demek bence haksız duruma düşürmez. Sonuçta kargonuz var size teslim edilmiyor ama teslim edildi yazıyor.

Muhtemelen yarın sabahtan tekrar dağıtıma çıkacak eğer çıkmazsa kargo şubesini arar durumu anlatırsınız. Problem çıkacağını zannetmiyorum.

Geri
Yukarı