MNG kargo teslimat süresi?

JackieJudy

Hectopat
Makaleler
2
Dün 16.00 gibi telefon siparişi verdim, saat 15.00 gibi kargoya transfer edilmiş, 16.00 gibi gönderi hazırlanmış. Gönderi yolda gözüküyor. Ataşehir/İstanbul'dan Osmangazi/Bursa'ya tahmini ne kadar sürede gelir, kargoya nazik davranıyorlar mı?

Normal olarak verildikten sonra 2 gün içinde gelmeli. Kargoya nazik davranmıyorlar fakat güvenilir firmalar sağlam paket yapıyorlar.

Merak eden arkadaşlar İstanbul içi 5'ten sonra verilen ürünler yarın kapınızda olmalı.

Dün 16.00 gibi telefon siparişi verdim, saat 15.00 gibi kargoya transfer edilmiş, 16.00 gibi gönderi hazırlanmış. Gönderi yolda gözüküyor. Ataşehir/İstanbul'dan Osmangazi/Bursa'ya tahmini ne kadar sürede gelir, kargoya nazik davranıyorlar mı?
Yarın elinde olur diye düşünüyorum.
Kargonun sağlam kalma ihtimali, kargonuzu getirecek şubelerin kibarlığına göre değişir.

( Mouse kutusunun üstüne buzdolabı koyan Sürat Kargo Rüzgarlı Şubesine buradan selamlar. )

Yarın elinde olur diye düşünüyorum.
Kargonun sağlam kalma ihtimali, kargonuzu getirecek şubelerin kibarlığına göre değişir.

( Mouse kutusunun üstüne buzdolabı koyan Sürat Kargo Rüzgarlı Şubesine buradan selamlar. )
En kötüsüyle geliyor malzeme sağlamsa tüm darbelere dayanacaktır.
Dostum telefon sipariş etmiştim :)

Yarın gelir büyük ihtimalle, ürünü teslim aldıktan sonra kargocunun yanında paketi açıp kontrol edin. Ürünün güvenlik bandı olup olmadığını ve ekranının sağlam olduğunu onayladıktan sonra kargocuyu gönderebilirsiniz.

Normal olarak verildikten sonra 2 gün içinde gelmeli. Kargoya nazik davranmıyorlar fakat güvenilir firmalar sağlam paket yapıyorlar.

Merak eden arkadaşlar İstanbul içi 5'ten sonra verilen ürünler yarın kapınızda olmalı.
Vodafone online'den sipariş ettim.

Diyelim ki kargo şubeye ulaştı, ben kendim gidip alabiliyor muyum?

Diyelim ki kargo şubeye ulaştı, ben kendim gidip alabiliyor muyum?

Hayır kendip gidip sakın alma. Kuryenin kapıya kadar getirmesini bekle. Aksi halde telefonda bir arıza çıkarsa, sen şubeden aldın kesin yolda başına bir şey gelmiştir diye tokatı yersin satıcıdan.

Geri
Yukarı