MOBA oyununda hala bir E-Sporcu olmak mümkün mü?

o1nur

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. MOBA oyunlarına ve espora aşırı ilgisi olan biriyim. Şu ana kadar aov, Pokemon unite, Wild Rift, LoL ve DotA2 oynamış birisiyim. Ve istediğim şey DotA2'de profesyonel olmak. Ama nedense oyunda aşırı tilt oluyorum. Smite diye bir oyun gördüm 3D DotA gibi geldi. Oraya başlasam orada profesyonel olmam mümkün mü veya DotA'da kalınır mı? Düşüncelerinizi bekliyorum.

Dota'da profesyonel olamazsın Türkiye'de herhangi bir oluşumu yok Valve'nin. Yüksek mmr kasmak zor zaten bütün hayatını adaman gerek 10 k mmr için.

DotA'da profesyonel olamazsın Türkiye'de herhangi bir oluşumu yok Valve'nin. Yüksek mmr kasmak zor zaten bütün hayatını adaman gerek 10 k mmr için.

Smite konusunda ne diyorsunuz hocam? Mesajı attıgım gün başladım ve 30 level oldum ranked giriyorum. Bronz 3'ten plat2ye çıktım sanırım 1 haftadır ranked giriyorum. Mastera çıkarsam bir şeyler yapabileceğimi umuyorum.

Smite konusunda ne diyorsunuz hocam? Mesajı attıgım gün başladım ve 30 level oldum ranked giriyorum. Bronz 3'ten plat2ye çıktım sanırım 1 haftadır ranked giriyorum. Mastera çıkarsam bir şeyler yapabileceğimi umuyorum.

Esporcu olmayı boş ver bence çünkü esporcu olduğun zaman ya da o oyundan para kazanmaya başladığında zevk almayı bırakıyorsun sadece para için yaptığın bir şey haline geliyor ve her oyunu oynayan milyonlarca insan var sadece 1000 kişi espor seviyesine gelebiliyor genel olarak ve onlar da binlerce saatini bu oyuna harcamış insanlar oluyor esporcu oldun hayatın kurtuldu diye bir şey de yok esporcu olup vasat kalırsan yine çok paralar kazanamıyorsun ha mesela çok yeteneklisindir 14 15 yaşında çok yükselmişsindir olabilir.

Esporcu olmayı boş ver bence çünkü esporcu olduğun zaman ya da o oyundan para kazanmaya başladığında zevk almayı bırakıyorsun sadece para için yaptığın bir şey haline geliyor ve her oyunu oynayan milyonlarca insan var sadece 1000 kişi espor seviyesine gelebiliyor genel olarak ve onlar da binlerce saatini bu oyuna harcamış insanlar oluyor esporcu oldun hayatın kurtuldu diye bir şey de yok esporcu olup vasat kalırsan yine çok paralar kazanamıyorsun ha mesela çok yeteneklisindir 14 15 yaşında çok yükselmişsindir olabilir.

15 oldum sayılır ama aşırı derecede yükselmedim bir gelirim var ama 300 400 TL falan maksimum düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı