Mobil antivirüs önerisi

359149

Hectopat
Makaleler
4
Selam dostlar. Sorum başlıkta olduğu gibi. Virüs taraması yapmak için ihtiyacım var. Kapsamlı bir tarama yapabilirse iyi olur. Ücretsiz olsun.

Normalde ESET var ama ücretsiz istiyorsunuz. Şahsen ben ücretsiz Anti-Virüs programlarına güvenmiyorum.
Ancak her ne kadar çok bilgim olmasa da (kasperksy ile ilgili) Kaspersky öneriliyor. Sanırım ücretsizi var.
Düzeltme: Kaspersky'da ESET gibi ücretsiz deneme süresi veriyormuş, yani ücretli.

Bildiğim kadarıyla Samsung, Xiaomi gibi telefonlarda antivirüs oluyor onları kullanabilirsiniz.
Açıkçası ben kullanmayı doğru bulmuyorum zart zurt bildirim çıkıp duruyor. O ücretsiz antivirüslere de güvenim yok açıkçası Google Drive haricinde ve Play Store haricinde indirme yapmıyorum.
Google Play üzerinden antivirüs yazıp en çok indirilenlere bakabilirsiniz. Ben öyle 2-3 tanesini denemiştim.

Doğru ancak Google Play'den fazla uygulama deniyorsa bence yine de gerek.

Dedim zaten saçma sapan belirsiz uygulama indirmediği sürece gerek yok. Denemek isterse de internetten araştırıp sonra deneyebilir.
Bildiğim kadarıyla Samsung, Xiaomi gibi telefonlarda antivirüs oluyor onları kullanabilirsiniz.
Açıkçası ben kullanmayı doğru bulmuyorum zart zurt bildirim çıkıp duruyor. O ücretsiz antivirüslere de güvenim yok açıkçası Google Drive haricinde ve Play Store haricinde indirme yapmıyorum.
Google Play üzerinden antivirüs yazıp en çok indirilenlere bakabilirsiniz. Ben öyle 2-3 tanesini denemiştim.

Onlar sadece tarama yapıyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı