Mobil Cihazlardan İnternete Bağlanılamıyor

StronkComrade

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523285302
Merhaba dostlarım, internet erişimi ile ilgili bir konuda yardım almak istiyorum. Gecikme sorunları yaşıyordum, ben de evde bulunan telefonlar için QoS ayarları yaptım. Fakat bu QoS ayarlarını sadece oyunu oynarken vs. kullanıyordum. Bir hafta önce falan bir sorun yaşamaya başladım. Evdeki mobil cihazlardan internete bağlanamıyorum. Telefon üzerinden Wi-Fi ile internete bağlanmaya çalışıyorum lakin belirsiz bir süre bağlı kaldıktan sonra bağlantı tamamen kesiliyor. Modemi her defasında baştan başlatmak zorunda kalıyorum, eğer başlatmazsam internete bağlanamıyorum, bağlantı kısmında "Kaydedildi, Güvenli" tarzında bir şey yazıyor. Evdeki 4 telefondan da bağlantı kuramıyorum, QoS ayarlarını devre dışı da bıraksam değişsen bir şey olmuyor. Konunun başında QoS'den bahsetmek istedim lakin bence bu olayın "QoS" ile alakası yok. (ki zaten devre dışı) Bağlantı kurabilmem için modemi yeniden başlatmam gerekiyor, yeniden başlattığım zamanda belirsiz bir süre bağlı kalabiliyorum daha sonra internet bağlantısı kesiliyor. Güvenlik ayarlarıdır vs. hiç bir bilgim yok, yardımınıza ihtiyacım var dostlarım.

NOT: Bilgisayar üzerinden bağlantı sorunları yaşamıyorum.

(Biraz önce bağlanmaya çalışırken "Kimlik denetimi hatası oluştu" diye bir hata aldım, sadece bir cihazdan.)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı