Mobil Operatör önerisi

Kıymalı Pide

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Vodafone kullanıcısıyım. Hayatımda bu kadar kötü bir interneti olan sağlayıcı görmedim. Ama fiyatlara bakıyorsun gayet uygun. Turkcell ve TTMobil paketlerine baktım hem pahalı hem de çok düşük. Valla kafayı yeme derecesine geldim. 4.5G'nin full çektiği bir yerde 0.10 MBPS internet nedir. Youtube'da 720p video bile izleyemiyorum. Tavsiyeniz nedir?

Arkadaşlar merhaba, Vodafone kullanıcısıyım. Hayatımda bu kadar kötü bir interneti olan sağlayıcı görmedim. Ama fiyatlara bakıyorsun gayet uygun. Turkcell ve ttmobil paketlerine baktım hem pahalı hem de çok düşük. Vallahi kafayı yeme derecesine geldim. 4.5G'nin Full çektiği bir yerde 0.10 Mbps internet nedir? YouTube'da 720p video bile izleyemiyorum. Tavsiyeniz nedir?

Bende Vodafone kullanıcısıyım, fakat dediğiniz sorun bende yok. Hattınızın bu sorunu için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeyi denediniz mi?

Bende Vodafone kullanıcısıyım, fakat dediğiniz sorun bende yok. Hattınızın bu sorunu için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeyi denediniz mi?
Evet, hat sıfırlama işlemi yaptılar. Kayıt oluşturdular bölgenizde yoğunluk nedeniyle bu sorun var dediler. 40 bin nüfuslu bir yerde yaşıyorum. Ayrıca 2 kuzenimde Vodafone kullanıcısı ve evlerimiz yan yana onlarda aynı problemi yaşıyor. TTMobil ile aynı anda hız testi yaptık. Ben 1 megabit o 80 megabit aldı.

Evet, hat sıfırlama işlemi yaptılar. Kayıt oluşturdular bölgenizde yoğunluk nedeniyle bu sorun var dediler. 40 bin nüfuslu bir yerde yaşıyorum. Ayrıca 2 kuzenimde Vodafone kullanıcısı ve evlerimiz yan yana onlarda aynı problemi yaşıyor. Ttmobil ile aynı anda hız testi yaptık. Ben 1 megabit o 80 megabit aldı.

TT mobil alın o halde fiyatları uygun.
ya da PTT cell alın Telekom'un altyapısını kullanıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-01-16-19-40-50-763_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    Screenshot_2022-01-16-19-40-50-763_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 39
Turkcell internet hızı olarak çok iyi ancak cebinizdeki parayı yakacak seviyede paketleri olduğu için Türk Telekom'u seçmek mantıklı olur. Ha tabii sil süpürü, dört sil süpürden birinde iyi bir şey veriyor onu da göz önünde bulundurayım. (kendim de ttmobil kullanıyorum)

Turkcell internet hızı olarak çok iyi ancak cebinizdeki parayı yakacak seviyede paketleri olduğu için Türk Telekom'u seçmek mantıklı olur. Ha tabii sil süpürü, dört sil süpürden birinde iyi bir şey veriyor onu da göz önünde bulundurayım. (kendim de ttmobil kullanıyorum)
Vodafone her şey sınırsız paketi 150 Lira'ya kullanıyorum.

TT mobil kullandığım zaman sözleşmedeyken sil süpürden bayağı internet geliyordu ama biter bitmez çöp hediyeler çıkmaya başladı. Şehir ortamında güzel çekerken köy ortamında idare eder seviyesindeydi.
Şimdi Turkcell kullanıyorum, fiyatı fazla ama her yerde ortalama çeken operatör. Salla kazan ise bazen iyi bazen kötü, kestiremezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı