Mobil Operatör Önerisi

Ben aslında günlük hayatımda ana yerlerde çekim sorunu yaşamasın yeter mantığı ile aldım, ev konumumda zaten hiç bir firma sağlıklı değil. Bu yönde düşünüp geçiş yaptım hem aylık ödemem az diğer paketime nazaran hem de 200 TL indirim kuponu alıp o zamanlarda OnePlus 5T 2600 TL gibi bir fiyata almıştım 8GB RAM modelini, benim açımdan iyi olmuştu.
Hocam şöyle anlatayım. Evdeyken ben de mobil kullanmıyorum. Ama iş yerinde veya memlekette sorun yaşamak istemiyorum. Memleket de Trabzon. Türk Telekom ile sıkıntı yaşamam muhtemel.

Hocam şöyle anlatayım. Evdeyken ben de mobil kullanmıyorum. Ama iş yerinde veya memlekette sorun yaşamak istemiyorum. Memleket de Trabzon. Türk Telekom ile sıkıntı yaşamam muhtemel.
Anladım hocam bu muhakeme sizlere kalıyor tabi ki.

Ben sadece böyle bir durum da var diye bildirmek istedim, zaten 200 TL değil artık daha düşük veriyorlarmış.

Anladım hocam bu muhakeme sizlere kalıyor tabi ki.

Ben sadece böyle bir durum da var diye bildirmek istedim, zaten 200 TL değil artık daha düşük veriyorlarmış.
Para sorun değil, verdiğim paranın hakkını versin yeterli. Vodafone 4G ve ful çekiyor gösteriyordu ama videoları geçtim resimleri açması 6-7 saniye sürüyordu. Speedtest ile test ettiğimde hız 4Mbps civarlarında geziyordu. Zaten aradığımda durumu kabul etmelerinden sonra bir şey diyemedim.

Para sorun değil, verdiğim paranın hakkını versin yeterli. Vodafone 4G ve ful çekiyor gösteriyordu ama videoları geçtim resimleri açması 6-7 saniye sürüyordu. Speedtest ile test ettiğimde hız 4Mbps civarlarında geziyordu. Zaten aradığımda durumu kabul etmelerinden sonra bir şey diyemedim.
Bir tavsiye, Turkcell mağazaya gidin hattımı taşısam bir kampanya var mı diye danışın. Sizin için en sağlıklısı Turkcell olacak anlaşılan.

Bir tavsiye, Turkcell mağazaya gidin hattımı taşısam bir kampanya var mı diye danışın. Sizin için en sağlıklısı Turkcell olacak anlaşılan.
Öyle yapacağım muhtemelen. İş çıkışı gideceğim bugün.
49 liralık GNC 10GB + 3GB Sosyal Medya tarifesine geçtim. Çok teşekkür ederim 🙂

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı