Mobil Operatör tavsiyesi

Hangi operatöre geçmeliyim

• Oy verenlerin toplamı
    37
Yakında netgsm çıkabilir bakalım nasıl ayrıcalıklar getirecek, ozamana kadar sorun yaşamamak için Turkcell veya Vodafone diyorum ben. Vodafone daha uygun bir çözüm olur.

BİMCELL Türk Telekom'la aynı altyapıyı kullanıyor aynı hızı alırsın en iyi hız veren Turkcell diyebilirim en iyi çeken o Vodafone kullanıyorum ve memnun değilim taahhütün bitmesine 3 ay kaldı direk iptal edeceğim paket fiyatım her ay 2-3 TL zamlanıyor paketim 40 TL ben 60 TL ödüyorum.
Turkcell'in birkaç paketine göz attım 8 GB falan gayet uygun bence onlardan birine geçeceğim.
Vodafone'de Bursa merkezde yaklaşık 20 Mbps download 20 civarı upload alıyorum rezalet.

BİMCELL Türk Telekom'la aynı altyapıyı kullanıyor aynı hızı alırsın en iyi hız veren Turkcell diyebilirim en iyi çeken o Vodafone kullanıyorum ve memnun değilim taahhütün bitmesine 3 ay kaldı direk iptal edeceğim paket fiyatım her ay 2-3 TL zamlanıyor paketim 40 TL ben 60 TL ödüyorum.
Turkcell'in birkaç paketine göz attım 8 GB falan gayet uygun bence onlardan birine geçeceğim.
Dediğin şey Turkcellde de var hocam ben 8GB pakete 75TL ödüyorum. Paketler sadece numara taşıyanlara avantajlı sonra fiyatlar şişiyor.

1 aydır Türk Telekom mobil interneti kullanamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım. Çözeceğiz dediler ama hala düzelmedi. Benim de sabrım kalmadı ve hattımı değiştirmek istiyorum. Hangi operatöre geçmeliyim?
Vodafon seyehat halinde 4.5G çekse bile youtube dan video açamıyor turkcell derim ama biraz tuzlu paketleri

Geri
Yukarı