Mobil Oyun Önerisi: Genshin Impact

İndirmeye başladım. Uyumluymuş. Denemek isteyen arkadaşların haberi olsun oyun içinde 6 GB indiriyor yani hızlıca inince hemen sevinmeyin😄.
Genshin Impact, mobilde açık dünya RGP açlığı çekenlere ilaç gibi gelebilecek bir oyun. Oyunumuz grafiksel ve oynanış açısından The Legend of Zelda: Breath of the Wild oyununun ruhani bir kopyası denilebilir. Oyun boyut olarak biraz büyük, 6 GB indirme yapmanız gerekiyor.

Genshin Impact aynı zamanda IOS ve PlayStation 4 sistemlerinde de ücretsiz olarak oynanabilir.

Eki Görüntüle 685068

Eki Görüntüle 685067

Eki Görüntüle 685069

İki ufak tavsiye: Birincisi seçeceğiniz karakteri sonradan değiştiremiyorsunuz, kadın/erkek seçimini ona göre yapın. İkincisi oyunun mini haritası varsayılan olarak sizinle aynı rotada dönmüyor, önce ayarlardan bu ayarı değiştirin.

Önceki mobil oyun önerim: Mobil Oyun Önerisi: Dentures and Demons - Technopat Sosyal
Hocam Windows versiyonuda bulunmaktaymış o kısmı düzeltirsen daha iyi olur.

Son düzenleme:
Redmi Note 8 ile bu oyunu oynamak sıkıntı yapmıyor mu?

Oyunu biraz PS4 üzerinde oynadım bozuk ama zevkli daha çok oynayacağım gibi duruyor.
Galaxy A20'de indiremiyorsun bile.

P Smart 2019 kullanıyorum ve indiremiyorum, gayet normal bir durum zaten.

Redmi Note 8 ile oynanması bana ilginç geldi çünkü yapımcı Snapdragon 845 öneriyordu.
Yani Redmi Note 8'e yakın bir performansı var aslında telefonumun. İndirmek istediğimde izin vermiyor. Redmi Note 8'e nasıl indiriliyor bilmiyorum ama şaşırtıcı.

Geri
Yukarı