Mobil oyun önerisi

İşletim sistemi
iOS
Demons and Dentures 1 ve 2 olabilir. İkisi de bulmacalarla birlikte çok ilgi çekici bir hikayeye sahip. Görsel tarzı da mobil oyun bazında gayet iyi.

Eğer rekabetçi mobil oyunlar istiyorsan ise Mobile Legends'ya da Wild Rift'e bakabilirsin.

Teşekkürler. Wild Rift ilgimi çekti.

Bende tam hakim değilim fakat az çok bilgim var. Eğer biliyorsan Zelda breath of the Wild'a benziyor. Açık dünya, ister tek, ister multiplayer bir oyun. Daha detaylı analiz etmek için YouTube'a yazabilirsiniz.

Teşekkürler.

Teşekkürler.

Into the Dead diye bir oyun var. 2. oyunu ağır geliyor koşa koşa zombi vuruyorsunuz falan.

Evet bu oyunu unutmuşum, zamanında çok sarmıştı çok oynamıştım. Hattırlattığınız çok iyi oldu.

Merhaba. Şu sıralar telefonda çokça zaman geçiyorum ve son zamanlarda sürekli aynı oyunlar sıkmaya başladı. Mobilde önerdiğiniz oyunlar nelerdir? Şu an GTA SA, FIFA Mobile, PUBG Mobile ve car parking MP var.
Cihaz IP7+. Ücretsiz olursa daha iyi olur. Çok sade geçen ve beni kısıtlayan oyunları sevmiyorum daha çok aksiyon içinde olacağım oyunlar veya araba oyunları dikkatimi çekiyor.
Castlevania Symphony of the Night
Stardew Valley
Limbo
Final Fantasy 7
Crazy Taxi
The Banner Saga
Star Wars KOTOR
To the Moon
Vampire Survivors
Dont Starve Together

Merhaba. Şu sıralar telefonda çokça zaman geçiyorum ve son zamanlarda sürekli aynı oyunlar sıkmaya başladı. Mobilde önerdiğiniz oyunlar nelerdir? Şu an GTA SA, FIFA Mobile, PUBG Mobile ve car parking MP var.
Cihaz IP7+. Ücretsiz olursa daha iyi olur. Çok sade geçen ve beni kısıtlayan oyunları sevmiyorum daha çok aksiyon içinde olacağım oyunlar veya araba oyunları dikkatimi çekiyor.

Stardew Valley+Terraria.

Oynadığım efsane oyunlar: Battle Prime, comsim 3, Bus Simulator 2023, Heroes arena, Arena of Valor, modern combat 5
Mobilde oynaması pek iyi olmayan ama PC emulatörde oynaması zevkli oyunlar: Standoff 2, modern Strike Online, worl war Heroes.
Tavsiye ettiğim ve oynadığım oyun: T3 arena.

Oynadığım efsane oyunlar: Battle Prime, ComSim 3, Bus Simulatör 2023, Heroes Arena, Arena of Valor, Modern Combat 5
Mobilde oynaması pek iyi olmayan ama pc emulatörde oynaması zevkli oyunlar: Standoff 2, Modern Strike Online, Worl War Heroes
Tavsiye ettiğim ve oynadığım oyun: T3 Arena

Son düzenleme:

Geri
Yukarı