Mobil Oyun Önerisi

Mearty

Hectopat
PUBG, FIFA, Clash Of Clans vb klasikleşmiş oyunlardan başka oyun önerebilir misiniz? Cihazım Honor 9 Lite. Şu an sadece Brawl Stars oynuyorum. Şimdiden teşekkürler.

İlk çıktığı sezondan beri FIFA Mobile oynuyorum. Hala oynuyorum ve sıkılmadım, öneririm. Uçak simulasyonu ilginizi çekerse Airline Commander'da iyidir. Hikayeli oyun istiyorsanız GTA San Andreas-GTA Vice City mobile güzel uyarlanmış oyunlardır.

Fury Survivor diye bir oyunu indirdim çok boş zamanım varmış gibi, bakabildiğim kadarıyla keyifli bir şeye benziyor.

Düşük boyutlu (0-100 MB) ve internetsiz: [Dünya Süper Lig,Extreme Car Driving Simulator,Slither.io,Smash Hit,Soccer Super Star,Dr. Driving,Sling Drift,Hit Master,Tank Hero,Tank Hero:Laser Wars,Zombie Catchers,Seçkin Keskin Nişancı,Anger of Stick 5 :Zombie ,Moto X3M Bike Race Game,Annelids(içinde online versiyonu da var)...]

İnternetli mobil oyunlar: [Garena Free Fire,Pubg Mobile,Pubg Mobile (Lite),Brawl Stars,Zula Mobile,Roblox,Clash Royale,Kafa Topu 2,Basketbol Arena,Gartic.io...]

Annelids oyununu öneririm; hem offline hem de Online(offline seçeneğinin içinde Bluetooth seçeneği de var. Yani Bluetooth ile bağlanarak da arkadaşlarınızla Online oynayabilirsiniz...)

Şimdilik zaman öldürmek için önerebileceklerim bu kadar. Şimdiden iyi oyunlar, iyi keyifler...

Merhaba Hocam.Bir konuya şöyle bir yardımım olmuştu. Eğer size bir yardımım dokunmazsa bana geri dönüş yapın. Daha önerebileceğim Online ve offline oyun var.Bu arada Brawl Stars'ta ID'nizi verirseniz birlikte oynayabiliriz ;)

Bu arada iyi oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı