Mobil oyunculuk için tablet tavsiyesi

Hawkyshun

Hectopat
Yer
Elazığ
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisliği 3.Sınıf Öğrencisi
Yakın zamanda oyun için tablet alıcam.

iPad Air 2 64 GB almayı düşünüyorum. Başka öneriniz varsa lütfen söyleyin.

Dungeon Hunter 5 ve cihazı bayağı zorlayacak oyunları oynamak istiyorum.
Şu an Galaxy S4 kullanıyorum fakat o bile bazı oyunlarda yeterli değil.
Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

iPad 4 üm hiçbir oyunda kasma yapmıyor ayrıca İOS 8.3 sürümü yüklü jailbreak yok. İyi seçim alacaksan EN AZ 32 GB al Apple kalitesini konuşturuyor. iPad 4 bile GTA 5 mobile çıksa kasmadan oynatır. :D

Air çok iyidir ama mobil oyunculuk için App Store'a para ödenen gerekecek. Bunu karşılayabilecek misin bir düşün.
Bende aynı düşünce ile yola çıktım, Air alacaktım ama bu apk işi felan Android de olduğundan Note 8.0 aldım. Memnunum.

Air çok iyidir ama mobil oyunculuk için App Store'a para ödenen gerekecek. Bunu karşılayabilecek misin bir düşün.
Bende aynı düşünce ile yola çıktım, Air alacaktım ama bu apk işi felan Android de olduğundan Note 8.0 aldım. Memnunum.

Korsana yönlendirme gibi olacak fakat bazı işlemlerle İOS makinelere de ücretsiz olarak yükleyebiliyorsunuz uygulamaları. (.ipa)

Air 2 kullanıcısıyım gayet memnunum 64 GB gayet yetiyorda artıyor bile oyunlarda sıkıntın olmasın birçok ücretsiz oyun var. Tabii kullandığım paralı oyunlarda var. Düşünmeden alabilirsin :D

Korsana yönlendirme gibi olacak fakat bazı işlemlerle İOS makinelere de ücretsiz olarak yükleyebiliyorsunuz uygulamaları. (.ipa)

Biliyorum elbette ama bu işlemlerden sonra cihazın güvenliği hiçe sayılmış oluyor. Hem de daha fazla uğraş gerektiriyor. Android cihazlarda bu yok işte.
Bir iOS fanı olarak gerçekten sevmediğim nadir özelliklerinden biri.

Eğer alacak arkadaşın oyunlara verebilecek parası yani kredi kartı varsa düşünmeden alsın Air'i veya bedava oyunları oynar, nete girer, takılırım diyorsa yine Air ama diğer durumlarda mesela Note 10.1 2014'de alınabilir.

Şu an S4 kullanıyorum. Android'de bile bazı oyunları parasını verip alıyorum.
iPad Air 2 64GB'a karar verdim. Yorumlarınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı