Mobil RTX 2060 FIFA 23'te 35 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
YouTube'dan CPU'nuz ile bağıl olarak karşılaştırabileceğim 2 video buldum. Sizin tahminen en az 60-80 FPS almanız lazım. CPU'nuzun tam güçte çalışmıyor olabilir. Oynarken kaç watt güç çektiğini kontrol edin.

Yarın deneyeceğim haber veririm.

Diğer başlıklara falan baktım Steam değil EA'den alınca sorunsuz çalışanlar olmuş tam ekran değil de pencereli çalıştırınca değişenler olmuş oyunu iade etme fikri var aklımda ama 2.1 saat oldu oyun tavsiye verir misiniz bir de Steam'den karta iade oluyor mu?

Diğer başlıklara falan baktım Steam değil EA'den alınca sorunsuz çalışanlar olmuş tam ekran değil de pencereli çalıştırınca değişenler olmuş oyunu iade etme fikri var aklımda ama 2.1 saat oldu oyun tavsiye verir misiniz bir de Steam'den karta iade oluyor mu?
Karta da Steam cüzdana da iade olur. Steam'de normalde 14 gün içinde veya oyun süresi 2 saati geçmeden iade edilmesi gerekiyor ama iade etmeyi düşünürseniz siz yine de talep gönderin 2 saati çok az geçmesini göz ardı etme ihtimalleri var.

Ben EA'den aldım ve sorun yaşamadım fakat Steam'den denememiştim. Benim sistem bayağı farklı ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı