Çözüldü Mobil üzerinden YouTube kanal abonelikleri herkese açık nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Kanal aboneliklerini herkese açık yapmak istiyorum, nasıl yapacağım? Mobil üzerinden olmuyor mu bu ayar? Bulamadım da.

Mobil üzerinden Google Chrome'yi gizli sekme açın ve YouTube'ye hesabınızla girin geri kalanı PC ile aynı eğer olmazsa gizli sekmeyi kapatın ve youtube.com/account açın geri kalanı PC ile aynı.
  1. YouTube'da oturum açın.
  2. Sağ üst kısımdan profil resminizi.

NB5qyD2bwPLSxRz3L4RkFWHtTntWnKPJ5-jUmi5tToCc3-230ToGVw1WbpGWolgh2eT4=w36-h36

Tıklayın.
  3. ayarlar'ı.

Settings

Tıklayın.
  4. Soldaki menüden gizlilik'i seçin.
  5. tüm aboneliklerimi gizli tut seçeneğini açın ya da kapatın.

1. YouTube'da oturum açın.
  2. Sağ üst kısımdan profil resminizi.

NB5qyD2bwPLSxRz3L4RkFWHtTntWnKPJ5-jUmi5tToCc3-230ToGVw1WbpGWolgh2eT4=w36-h36

Tıklayın.
  3. ayarlar'ı.

Settings

Tıklayın.
  4. Soldaki menüden gizlilik'i seçin.
  5. tüm aboneliklerimi gizli tut seçeneğini açın ya da kapatın.

Konu ile alakası yok fakat sizin sisteminize 350W nasıl yetiyor acaba?

Kanal aboneliklerini herkese açık yapmak istiyorum, nasıl yapacağım? Mobil üzerinden olmuyor mu bu ayar? Bulamadım da.

Mobil üzerinden Google Chrome'yi gizli sekme açın ve YouTube'ye hesabınızla girin geri kalanı PC ile aynı eğer olmazsa gizli sekmeyi kapatın ve youtube.com/account açın geri kalanı PC ile aynı.

Çözüm

Pc kısmını zaten biliyordum, mobil için dediğiniz gibi youtube/account ile giriş denedim ve oldu. En iyi cevap seçiyorum, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı