Çözüldü Mobil verideyken internete bakamamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Bir ara telefonu kurcalarken çocuk kilidi gibi bir şey aktif ettim ve telefon ondan sonra kilitlendi. Babam bir şekilde telefonu açmayı başardı fakat o günden beri internete bakarken sorun yaşıyorum.

1653523530199.png

1653523556379.png

Hep böyle oluyor. YouTube bile girmiyor. Sadece bazı web siteleri ve technopat.net'de sorun yaşamıyorum fakat onlarda da aşırı yavaş çalışıyor. Yaklaşık 3 aydır böyle ve artık dayanamıyorum. Bunun çözümü nedir?

Çözüm
Hattı yeni satın aldıysanız "Güvenli İnternet" kilidi açık geliyor. Kapatmanız gerekiyor, hangi sitelerin engellendiğini bilmiyorum ama bayağı canınızı sıkıyor. Türk Telekom'da uygulamasından, SMS üzerinden veya müşteri hizmetleri aranarak kapatılabiliyor. Hangi operatöre bağlısınız bilmiyorum ancak Türk Telekom için gerekli linkleri bırakıyorum. Diğer operatörler için bilgim yok.

@264523, hocam çözüldü olarak işaretlemişsiniz ancak çözüm oldu mu gerçekten size? Sorununuz bundan mı kaynaklanıyordu?
Hattı yeni satın aldıysanız "Güvenli İnternet" kilidi açık geliyor. Kapatmanız gerekiyor, hangi sitelerin engellendiğini bilmiyorum ama bayağı canınızı sıkıyor. Türk Telekom'da uygulamasından, SMS üzerinden veya müşteri hizmetleri aranarak kapatılabiliyor. Hangi operatöre bağlısınız bilmiyorum ancak Türk Telekom için gerekli linkleri bırakıyorum. Diğer operatörler için bilgim yok.

@264523, hocam çözüldü olarak işaretlemişsiniz ancak çözüm oldu mu gerçekten size? Sorununuz bundan mı kaynaklanıyordu?

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı