Mobil veya Taşınabilir Yazıcı Önerisi

Daha fazla  
Merhabalar, iş yerinde hem A4 hem de A5 (250 gr. kart) boyutlarında baskı yapabilecek taşınabilir bir yazıcı arıyorum. Daha öncesinde Canon marka Pixma Ip110 modeli taşınabilir yazıcıyı kullanıyordum. Çok yavaş ve sürekli hata vermesinden dolayı memnun kalmadım. Biraz araştırma yaparak Epson marka WF-100W modeli taşınabilir yazıcıyı buldum. Bu yazıcıyı kullanan arkadaşlar var mı, varsa memnunlar mı? İkinci olarak, dakikada min. 15-17 kart (250 gr. A5 kart) basabilecek bir taşınabilir yazıcı arıyorum fakat bulamadım. Teknoloji mağazalarında maalesef yardımcı olamadılar. En son Hp teknik servisi ile görüştüm onlardan dahi destek alamadım. Taşınabilir yazıcı kullanan arkadaşların yardımlarını bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba, konu ile ilgili gerekli mobil yazıcıyı bulup, test etmiş bulunmaktayım. HP Officejet 202 veya HP Officejet 252 ihtiyacım olan tüm gereksinimlerimi karşıladı.
1. Çok hızlı,
2. Şarjı uzun süre dayanıyor,
3. Canon Pixma'ya göre biraz daha hafif,
4. Kullanıcı arayüzü çok basit,
5. 250 gr. A5 karta çok hızlı bir şekilde yazı basabildim (3 saniyede bir kart),
6. Renkli de biraz yavaş kalıyor. Emsallerine göre daha iyi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı