Mobile Legends oynanır mı?

Oyunu 5 ay önce sabah akşam oynuyordum ama hero dengesizligi ve eşlestirme adaletsizligi gibi sebeplerden dolayı bırakmıştım. Bu araları canım sıkıldı ve PC ye Bluestacks kurup yeniden canım sıkıldığında oynamayı düşünüyorum ama bilemedim. Mobile Legends oynanır mı?

PC ye LOL indirdim ama nedense sarmadı. Mobile Legends gibi eller 15-20 dakika yerine 45-50 dakika olunca ve tüm karakterleri ögrenmeye üşendim.
Wild rift bekleyin.

Biraz iyileştirme ve dengeleme yaptılar. Güzel de gidiyordu ama en son gelen hero cidden çok kanser.

Son gelen hero dışında sorun olduğunu pek düşünmüyorum, zaten eski karakterlerin birçoğuna rework geldi.

Birkaç düzenleme ile oynanabilir yani bence.
Eslestirme sistemi ne durumda? Eskiden benim takıma sürekli kötü oyuncuları atıyordu az sövmemiştim. Efsane'den Epik'e düsmüstüm sonra da silmistim.

PC oyunlarının çakması olarak gelen mobil oyunlar bence çok sıkıcı oluyor, normal oyunlardaki rekabetçi hissi vermiyor.

Rekabetçi hissini CS:GO gibi bilgisayar oyunlarından çok daha iyi veriyor, ancak o his güzel bir his değil.
PC oyunlarının çakması olarak gelen mobil oyunlar bence çok sıkıcı oluyor, normal oyunlardaki rekabetçi hissi vermiyor.

Gülüp ağlamalı şey atma, ikisini de uzun süre oynadım. Oynamadığın şey hakkında yorum yapıyorsun.

Oyunu 5 ay önce sabah akşam oynuyordum ama hero dengesizligi ve eşlestirme adaletsizligi gibi sebeplerden dolayı bırakmıştım. Bu araları canım sıkıldı ve PC ye Bluestacks kurup yeniden canım sıkıldığında oynamayı düşünüyorum ama bilemedim. Mobile Legends oynanır mı?

PC ye LOL indirdim ama nedense sarmadı. Mobile Legends gibi eller 15-20 dakika yerine 45-50 dakika olunca ve tüm karakterleri ögrenmeye üşendim.
Oynanmaz nasıl CS:GO'da hile varsa bu oyunda da karakterler hileli. Hileler sizi öldürsün istemezsiniz herhalde.

Kesinlikle mlbb oynama. O kadar berbat bir oyunki telefonu kırdırır. MS sorunu Hero dengesizliği her güncellemede dibe batması ortalığın sapık kaynaması ve ana bacı küfretmelerinden ötürü mlbb telefonda oynaman gereken son oyun (bence)

Geri
Yukarı