Mod Assistant neden virüslü gözüküyor?

iKayraOnur

Centipat
Makaleler
1
Yer
Antalya

Herkesin kullandığı bir uygulamanın sonuçları böyle geldi. Neden direkt trojan olarak algıladığını anlamış değilim, ancak bir sorun olacağını sanmıyorum ama size de danışmak istedim. Uygulamayı buradan indirdim. Eğer bir sorun olmayacak ise beyaz listeye ekleyip öyle açacağım programı.

İntelAtomBomb52

Centipat
Makaleler
4

Herkesin kullandığı bir uygulamanın sonuçları böyle geldi. Neden direkt trojan olarak algıladığını anlamış değilim, ancak bir sorun olacağını sanmıyorum ama size de danışmak istedim. Uygulamayı buradan indirdim. Eğer bir sorun olmayacak ise beyaz listeye ekleyip öyle açacağım programı.

False-positive.

Bilmem7342627

Picopat
Yer
İstanbul

Virüs olarak algılayanlar iyi antivirüsler değil, virüs yok, siz Kaspersky, Norton ve Bitdefender'ın sonuçlarına bakın bence sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:

Murat5038

Yottapat!
Sosyal Tayfı
Makaleler
36
Yer
Sakarya
Sıkıntı gözükmüyor, sadece sistem dosyalarına gizli erişimleri var diye şüphelenmişlerdir.

Yukarı