ModArt PC'ye kasa önerisi

Elbette Corsair Spec Delta alırdım fakat PSU az olmasından korkuyorsun sanırım. Orada emin değilim, yeterli olur bence. Bu arada bu kasanın 650W versiyonu da vardı diye hatırlıyorum.

Kasanın 650W versiyonu o PC'nin altındaki özelleştir kısmında olsaydı zaten buraya gerek kalmaz direk onu alırdım da maalesef o PC'nin altında yok reis

O kasayla yeğene sistem topladım iki tane fanla geliyor malzeme kalitesi fiyatına göre çok iyi bunun yanında

Kasanın 650W versiyonu o PC'nin altındaki özelleştir kısmında olsaydı zaten buraya gerek kalmaz direk onu alırdım da maalesef o PC'nin altında yok reis
Bence kendiniz sinerji veya incehesap sitesinden toplayın. Yine çok fiyat farkı olmaz ve istediğiniz sistemi toplarsınız. İstiyorsanız ben de bir sistem toplamayı deneyebilirim. Ek olarak GameGaraj sitesini kesinlikle öneririm.

Bence kendiniz sinerji veya İncehesap sitesinden toplayın. Yine çok fiyat farkı olmaz ve istediğiniz sistemi toplarsınız. İstiyorsanız ben de bir sistem toplamayı deneyebilirim. Ek olarak GameGaraj sitesini kesinlikle öneririm.

Denedim İncehesap'tan ama bayağı boru gibiydi bunların yanında o yüzden hazıra yöneldim. Ama dediğiniz siteye mutalak bakacağım teşekkürler ilgin için

Geri
Yukarı