Modem arayüz şifresi unutulduğunda ne yapılmalı?

PROTECTQ

Hectopat
Merhaba, Wi-Fi şifremi değiştirmek istiyorum ama modem arayüz şifremi unuttum. Nasıl cozebilirim bu işi? Modemin arkasındaki olmuyor değiştirmişim zamanında.

Modeminizde kalem ucu büyüklüğünde bir reset butonu olur. Ona birkaç saniye basılı tutarsanız modem fabrika ayarlarına dönecektir.

Merhaba, Wi-Fi şifremi değiştirmek istiyorum ama modem arayüz şifremi unuttum. Nasıl cozebilirim bu işi? Modemin arkasındaki olmuyor değiştirmişim zamanında.
Tek ve garanti çözüm modeme reset atmak müşteri hizmetlerini arayın modeme reset atmak istediğinizi söyleyin size yardımcı olucaktır.

Modemi sıfırlamanız lazım. Modemin arkasında kürdan/ iğne vasıtasıyla reset deliğine sokup tuşa bi kaç saniye basın. Unutmayın bu modemi ilk aldığınız hale getirir. Ben böyle yapıyordum.

Hocam sakın arkadaşların dediği gibi kendiniz modeme reset atmayın müşteri hizmetlerini arayarak yapın resetden sonra kurulum gerekebilir.

Hocam sakın arkadaşların dediği gibi kendiniz modeme reset atmayın müşteri hizmetlerini arayarak yapın resetden sonra kurulum gerekebilir.
Kurulum gerektirmez. Modemin arkasında yazan varsayılan değerlere döner. Modeme giriş yapmak için modemin arkasında yazan varsayılan isim ve şifre kullanılabilir.

Kurulum gerektirmez. Modemin arkasında yazan varsayılan değerlere döner. Modeme giriş yapmak için modemin arkasında yazan varsayılan isim ve şifre kullanılabilir.

Hayır hocam evdeki ve iş yerindeki modemi resetlemiştim ve ikisinde de kurulum gerekti modemden modeme değişiyor genellikle internet bağlattırılırken verilen stok modemlerde kurulum gerekiyor.

Hayır hocam evdeki ve iş yerindeki modemi resetlemiştim ve ikisinde de kurulum gerekti modemden modeme değişiyor genellikle internet bağlattırılırken verilen stok modemlerde kurulum gerekiyor.
İlginç, daha önce hiç rastlamadım. Kurulumdan kastınız WAN ayarlarının yeniden girilmesi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı