Çözüldü Modem arayüzünde gözükenden daha düşük hız alınıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerkeKocak

Decapat
Daha fazla  
Modem arayüzüne girdim orada 144 Mbps internet yazıyordu onunda altında DSL yazıyordu orada RX: 28255/ tx: 6143(Kbps) yazıyor anladığım kadarıyla internetimi 28 Mbps'ye sabitliyor Speedtest yaptığımda da en fazla 26 Mbps gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem arayüzüne girdim orada 144 Mbps internet yazıyordu onunda altında DSL yazıyordu orada RX: 28255/ tx: 6143(Kbps) yazıyor anladığım kadarıyla internetimi 28 Mbps'ye sabitliyor Speedtest yaptığımda da en fazla 26 Mbps gördüm.

Aldığınız paket ne kadar peki?

Aldığınız paket ne kadar peki?

Babam ödediği için fiyatı bilmiyorum.
Normal bir durum.

Bant genişliğini sömüren bir download servisinden indirme yapıp 28/8 megabayt/sn ile inip inmediğine bakın.

Muhtemelen 24 Mbps bir ara TT %15 fazla tanımlamıştı. (bence bu bir hataydı)

Bant genişliğini sömüren bir dowload sevisini nereden bulabilirim?

Boş verin onu hocam sizin internetinizin hızı iyi ise sorun yok :D

Babam ödediği için fiyatı bilmiyorum.

Bant genişliğini sömüren bir dowload sevisini nereden bulabilirim?

Steam, Epic.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu 4K 60FPS'de açınca 50/50 neti sömürüyor.

Bu sırada görev yöneticisine bakın 26-28 Mbps'yi görürsünüz.

Steam, Epic.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoyu 4K 60FPS'de açınca 50/50 neti sömürüyor.

Bu sırada görev yöneticisine bakın 26-28 Mbps'yi görürsünüz.

Ben PC'ye kablo ile bağlamıyorum USB Wi-Fi adaptör ile kullanıyorum maximum 22'u gördüm görev yöneticisinde ama evde bağlı cihazlarda var.

Boş verin onu hocam sizin internetinizin hızı iyi ise sorun yok :D

Oyunlarda pingim çıkmaya başladı bu aralar bir de bitmeyen bir ping 5 ile 10 saniye arasında bir ping çıkıp çıkıp duruyor.

Ben PC'ye kablo ile bağlamıyorum USB Wi-Fi adaptör ile kullanıyorum maximum 19'u gördüm görev yöneticisinde ama evde bağlı cihazlarda var.

Oyunlarda pingim çıkmaya başladı bu aralar bir de bitmeyen bir ping 5 ile 10 saniye arasında bir ping çıkıp çıkıp duruyor.
Ben 28 mpbs alamadığınızı düşünerek bu test etme fikrinden bahsettim.

Muhtemelen bir sorun yok bağlantınızda. Modem arayüzünde ulaşılabilir 144xxx kbps olduğuna göre 100 mpbs bir pakete yükseltebilirsiniz hızı.

Ben 28 Mbps alamadığınızı düşünerek bu test etme fikrinden bahsettim.

Muhtemelen bir sorun yok bağlantınızda. Modem arayüzünde ulaşılabilir 144xxx Kbps olduğuna göre 100 Mbps bir pakete yükseltebilirsiniz hızı.

Görsel bu.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-06-13 131924.png
    Ekran görüntüsü 2022-06-13 131924.png
    18,4 KB · Görüntüleme: 31

Geri
Yukarı