Modem arayüzüne girememek

barancan5634

Hectopat
Sorum açık ve net modem arayüzüne girmeye çalıştığımda ekteki hatayı alıyorum. Telefondan sorunsuz giriş yapabiliriyorum. Windows Defender kapalı, Antivirüs yok.
Ekran Görüntüsü (4).png

Aynı şeyi ben de yaşamıştım. Güvenli değil diyordu. Ayrıntılar kısmından yine de devam et diyerek modem arayüzüne girin ve internetten modem markasının kendi sitesinden son sürüm firmware dosyası ile modemi güncelleyin. Ben bu şekilde yaptığımda güvensizlik durumu ortadan kalkmıştı.

Ayrıntılara tıkladığımda
İnternet bağlantınızı kontrol edin
Kabloları kontrol edin ve kullandığınız yönlendiricileri, modemleri veya diğer ağ cihazlarını yeniden başlatın.
Güvenlik duvarınızın veya virüsten korunma programınızın ayarlarından, Chrome'un ağa erişmesine izin verin.
Ağa erişmesine izin verilmiş bir program olarak zaten listeleniyorsa, listeden kaldırıp tekrar eklemeyi deneyin.

diyor. Telefondan girdiğimde herhangi bir engelleme yoktu. (mac adresi vb.) Modemi resetledim. Chrome'yi tamamen sıfırladım. Edgeden girmeye çalıştığımda ekteki hatayı veriyor. Ethernet kablosu ile bağlıyım. Daha önceden de 192.168.1.1 ile giriyordum.

Yardımcı olabilecek kimse yok mu ?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    25,4 KB · Görüntüleme: 37
  • Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    27,7 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı