Modem Arayüzüne Giremiyorum

Firewall Ne Demek. ?

Firewall güvenlik duvarı demek. Yani yeni bir güvenlik uygulaması yada antivirüs yüklediniz mi ?

Ayrıca modeminize hangi IP üzerinde bağlanıyorsunuz ? Belki modem IP değişmiş olabilir ?
Bağdaştırıcı ayarlarından varsayılan ağ geçidini teyit edin.
Modeminizin güç adaptörünü çekip 15 saniye sonra takarak tekrar kablolu bağlantı ile bağlanmayı deneyiniz.

hayır TPLINK TD_8817

P
Firewall güvenlik duvarı demek. Yani yeni bir güvenlik uygulaması yada antivirüs yüklediniz mi ?

Ayrıca modeminize hangi IP üzerinde bağlanıyorsunuz ? Belki modem IP değişmiş olabilir ?
Bağdaştırıcı ayarlarından varsayılan ağ geçidini teyit edin.
Modeminizin güç adaptörünü çekip 15 saniye sonra takarak tekrar kablolu bağlantı ile bağlanmayı deneyiniz.

Bilgisayarımda BitDefender Adlı antivirüs programı var Varsayılan ağ gecidi 192.168.1.1 gözüküyor

Son düzenleme:
Bende aynı problemi yaşıyorum kendi bilgisayarımda. Evde başka bir bilgisayar daha var. Onda Windows 7 kurulu. Modemi ona taktığımda direk giriyor hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. İmkanınız varsa deneyin derim. Girdiğinizde Firmware güncelleyin mutlaka.

Çerezleri silip deneyin, silemem diyorsanız başka bir tarayıcı ile deneyin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı