Modem arayüzüne girilmiyor mikrotik çıkıyor

xGhostx

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, modem arayüzüne giremiyorum. 192.168.0.1 veya 192.168.1.1 olması gerekir IP adresinin ama sadece 192.168.88.1 bu IP'ye giriyor ve mikrotik diye bir arayüz çıkıyor ne yapsam giriş yapamıyorum yıllardır, bunun bir çözümü olmalı. Yardımınız için teşekkürler şimdiden.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    114,1 KB · Görüntüleme: 161
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    86,9 KB · Görüntüleme: 132
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    85,6 KB · Görüntüleme: 119
Son düzenleyen: Moderatör:
Peki internet servis sağlayıcınızı ve modeminizin markasını yazabilir misiniz?
Modem Markası Everest 3 Antenli internet sağlayıcısına gelirsek Live Net marmariswifiden internet almakta
Peki internet servis sağlayıcınızı ve modeminizin markasını yazabilir misiniz?
192.168.0.1 yazıyor modemin arkasında ama hiç bir ip ye girmiyor sadece 192.168.88.1 buna giriyor ve giriş yapamıyorum ne yapsam
hayatımda ilk defa böyle birşey ile karşılaşıyorum

Modem Markası Everest 3 Antenli internet sağlayıcısına gelirsek Live Net marmariswifiden internet almakta

192.168.0.1 yazıyor modemin arkasında ama hiç bir ip ye girmiyor sadece 192.168.88.1 buna giriyor ve giriş yapamıyorum ne yapsam
hayatımda ilk defa böyle birşey ile karşılaşıyorum
Peki. Bu durumda internet servis sağlayıcınızla irtibata geçmek en iyisi olacaktır.

Kullanıcılar modem arayüzüne girebilirler. Servis sağlayıcınız bunu kısıtlamaması lazım. Ben istediğim gibi girebiliyorum.
Babama Söyleyicem Yüz Yüze Bir Konuşsun Bence Annemin dediği gibi Başka Çare Yok Yoksa Ben Kafayı Yicem aşırı saçma geliyor ya! gerçekten şikayet edicem bunları eli kulağında

Yeni konular

Geri
Yukarı