Modem çekim alanı nasıl arttırılır?

quatro

Kilopat
Arkadaşlar selam, bir süredir kullanmakta olduğum Superonline'ın verdiği ZTE zxhn H267a model modemi kullanmaktayım ancak 10 metre ötedeki odamdan ara sıra bağlantı kopması ve zayıf sinyaller almaktayım. Sinyal gücünü ve çekim alanını artırmak istiyorum. Ne önerirsiniz?

Xiaomi nin sinyal dağıtıcıları var onları kullan bence, birde anlamadığım birşey var mesela ben 60 tl lik yerel bir sağlayıcı interneti kullanıyorum 10 down 4.5up, arkadaşım 50 mbps kullanıyor, onunki 2 oda öteden çekmiyor(instagram falan zar zor), ben apartman dışına çıkıyorum hala 2 tık (2. Kattayım). Sizinki nasıl çekmedi anlayamadım

Xiaomi nin sinyal dağıtıcıları var onları kullan bence, birde anlamadığım birşey var mesela ben 60 tl lik yerel bir sağlayıcı interneti kullanıyorum 10 down 4.5up, arkadaşım 50 mbps kullanıyor, onunki 2 oda öteden çekmiyor(instagram falan zar zor), ben apartman dışına çıkıyorum hala 2 tık (2. Kattayım). Sizinki nasıl çekmedi anlayamadım
Sinyal dağıtıcı ana pc bağlı modemde oyunlarda ping yapar mı? Yani sinyal dağıtıcı gecikme sağlar mı?

benimde hiçbi fikrim yok neden böyle,

Inca IAP-323RP 300 Mbps 2.4 Ghz Wireless-N Mini Router/Repeater hazırda şu ürün var uygunmu bu işlem için.​

Geri
Yukarı