Modem CRC hatası sorunu

Tekno2015

Decapat
Selam arkadaşlar. Çok saçma sorunla karşı-karşıyayım. İnternetim güzel çalışıyor ama saat 16:00'a yakın zamanda CRC hatası yükselmeye başlıyor ve internet gidiyor. Saat 22:00'a yakın zamanda ise internet eski haline geliyor ve CRC hatası 0 oluyor. Neden kaynaklanıyor bu sorun? Kablodan kaynaklı olsaydı hiç gelmezdi dimi? Modemim TP-LINK TD-W8901G. Modemi yenisi ile değiştirdim, sorun biraz azaldı ama yinede devam ediyor. Lütfen yardım edin :cry::(

Lütfen yardım edin :(

Sorun bu günde devam ediyor.

MyAsafes

Centipat
Selam arkadaşlar. Çok saçma sorunla karşı-karşıyayım. İnternetim güzel çalışıyor ama saat 16:00'a yakın zamanda CRC hatası yükselmeye başlıyor ve internet gidiyor. Saat 22:00'a yakın zamanda ise internet eski haline geliyor ve CRC hatası 0 oluyor. Neden kaynaklanıyor bu sorun? Kablodan kaynaklı olsaydı hiç gelmezdi dimi? Modemim TP-LINK TD-W8901G. Modemi yenisi ile değiştirdim, sorun biraz azaldı ama yinede devam ediyor. Lütfen yardım edin :cry::(

Lütfen yardım edin :(

Sorun bu günde devam ediyor.
Hocam biraz hortlattım konuyu, aynı sorun bende de var şu anda. CRC hataları artmaya başlıyor milyonlara çıkıyor, internet hızı 0’ a kadar düşüyor neredeyse. Modemi kapatıp açınca düzeliyor. 2-3 saatte bir tekrar ediyor bu durum. Çözebildin mi sorunu? Çözmüşsündür heralde yıllar olmuş :).

hovarda

Hectopat
Yer
Samsun
Hocam biraz hortlattım konuyu, aynı sorun bende de var şu anda. Crc hataları artmaya başlıyor milyonlara çıkıyor, internet hızı 0'a kadar düşüyor neredeyse. Modemi kapatıp açınca düzeliyor. 2-3 saatte bir tekrar ediyor bu durum. Çözebildin mi sorunu? Çözmüşsündür herhalde yıllar olmuş :).

Hocam sanırım ASUS DSL-N16 sürüm kullanıyorsun, eğer o modeli kullanıyorsan bir önceki sürümü kullan.

Yeni konular

Yukarı