Modem düştükten sonra DSL, Wi-Fi ve ınternet ışığı yanmıyor

WukuWukong

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, geçenlerde modemi düşürdüm. Şu an modemin Power ışığı hariç çalışmıyor. İçini açtık, fotoğrafları bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20220704_121522_6.jpg
    IMG_20220704_121522_6.jpg
    188,4 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20220704_121516_2.jpg
    IMG_20220704_121516_2.jpg
    160,4 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
İnternete girebiliyor musunuz yani modem hala işlev yapıyor LED'ler çalışmıyor.

Hocam abim denemiş olmuyormuş. İçini açtım ya her şeyi denedim. Hocam gücü açıp kapama tuşu hariç hiç bir tuş çalışmıyor. Şuan modemin içine Digitürk interneti kurulmadı, TT'den Digitürk'e geçiyoruz. Ama bugün görevli sinyal vermeye geldi, kablonun ucuna kadar 35 mbps bağlantı geliyor ama modem almıyor bozulmuş düşünce dedi.

İnternete girebiliyor musunuz yani modem hala işlev yapıyor LED'ler çalışmıyor.
Yok hocam az önce farklı adaptörle de denedim çalışmadı. Kafamı ne yapayım bi' insan serçe parmağıyla modemi nasıl bozabilir ya...

Son düzenleme:
Hocam abim denemiş olmuyormuş. İçini açtım ya her şeyi denedim. Hocam gücü açıp kapama tuşu hariç hiçbir tuş çalışmıyor. Şu an modemin içine Digitürk interneti kurulmadı, TT'den Digitürk'e geçiyoruz. Ama bugün görevli sinyal vermeye geldi, kablonun ucuna kadar 35 Mbps bağlantı geliyor ama modem almıyor bozulmuş düşünce dedi.

Yok hocam az önce farklı adaptörle de denedim çalışmadı. Kafamı ne yapayım bi' insan serçe parmağıyla modemi nasıl bozabilir ya...

Anakartı hasar görmüş olabilir en iyisi Türk Telekom'a götür gerekeni yaparlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı