Modem giriş şifresi nasıl sıfırlanır?

DSL profilin işte. Her kullanıcının kendine ait bir müşterinumarası@internetsağlayıcısı.net gibi bir kullanıcı adı ve şifresi olur. Bu bilgiyi girerek modeminin internete bağlanmasını sağlarsın.

Kullanıcı adı ve şifreni bilmiyorsan deneme. İnternete, modemine o bilgileri girmeden bağlanamazsın.

Kullanıcı adı admin değil mi?
Genellikle kullanıcı adı admin şifre ise password ya da 123 olur. Eğer Türk Telekom kullanıyorsanız şifre kısmına Türk Telekom123'de deneyebilirsiniz.

Hocam ben o şifreyi değiştirmiştim.

Kullanıcı adı admin değil mi?
Kardeşim bundan bahsetmiyorum. Bak yukarda yazdım. İnternet sağlayıcınla iletişime geçmeden modemini resetleme. Açıklamasını yapıyorum sana. İnternete bağlanamazsın. Önce kimden internet hizmeti alıyorsan ara ve modemine format atacağını ve DSL kullanıcı adını ve şifreni istediğini söyle.
Genellikle kullanıcı adı admin şifre ise password yada 123 olur. Eğer Türk Telekom kullanıyorsanız şifre kısmına turktelekom123'de deneyebilirsiniz.
Tamam doğru söylüyorsun da sıkıntı çıkartacak kısım bu değil. Sıkıntı çıkartacak kısım DSL kullanıcı adı ve şifresi.

Kardeşim bundan bahsetmiyorum. Bak yukarıda yazdım. İnternet sağlayıcınla iletişime geçmeden modemini resetleme. Açıklamasını yapıyorum sana. İnternete bağlanamazsın. Önce kimden internet hizmeti alıyorsan ara ve modemine format atacağını ve DSL kullanıcı adını ve şifreni istediğini söyle.

Teşekkür ederim hocam sağ olun arayacağım <3

Bundan bahsediyorum.

1620936791336.png

Modeminin marka ve modeli ne? Arkasındaki etikette yazar.

"Kullanıcı adı kısmına admin yazın şifre kısmına ise eğer cihazı Turk Telekomdan aldıysanız turktelekom yazın olmazsa ise ttnet veya admin yazıp giriş yapın."

Modemi sıfırladıktan sonra bu iki kombinasyondan biriyle girersin.

"Kullanıcı adı kısmına admin yazın şifre kısmına ise eğer cihazı Türk Telekom'dan aldıysanız Türk Telekom yazın olmazsa ise TTNET veya admin yazıp giriş yapın."

Modemi sıfırladıktan sonra bu iki kombinasyondan biriyle girersin.

Teşekkürler hocam.
Bundan bahsediyorum.

Eki Görüntüle 1022329

Modeminin marka ve modeli ne? Arkasındaki etikette yazar.

Bu yere nereden girebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı