Modem Hat Değerleri

Brynh7ld

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler, benim sorunum şöyle:
Superonline kullanıyorum, modemimim hat değerleri böyle olmasına rağmen 16Mbit hız veremeyeceklerini belirttiler.
Modem arayüzüne baktığımda hat değerlerim gayet iyi görünüyor. Umuyorum ki burada bunun hakkında epey bilgi sahibi arkadaşlar vardır. Onların da görüşlerini bekliyorum.
Sizce bu hat değerlerinde 16Mbit hız alabilir miyim?

370501

Son düzenleyen: Moderatör:
Rahatlıkla alabilirsiniz. Snr değeriniz gayet iyi. Hat zayıflaması da fena değil, pek uzak değilsiniz kutuya. Hatta hat değerlerine bakarak eğer Vdsl'ye geçebilirseniz büyük ihtimalle çok daha iyi hızlar alabilirsiniz.

Rahatlıkla alabilirsiniz. Snr değeriniz gayet iyi. Hat zayıflaması da fena değil, pek uzak değilsiniz kutuya. Hatta hat değerlerine bakarak eğer Vdsl'ye geçebilirseniz büyük ihtimalle çok daha iyi hızlar alabilirsiniz.

Çok sağolun.diğer internet sağlayıcılar ile görüştüm 24Mbit alabileceğimi söylediler...15 güne taahhüt bitiyor.eğer önerdiğiniz bir internet servisi varsa onuda dikkate alabilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı