Modem ile madencilik yapilabilir mi?

Bende klavye fare ile mining yapıyorum. Şuan köşeyi döndüm (!)

@@Mansion bu arada siz mining konusunda tecrübeli misiniz bende 2miners hakkında bir şey sormak istiyordumda. Veya tecrübeli üyeleri etiketleyebilir misiniz? 2miners ile nano coin mi daha karlı şu an yoksa etherminda ETH mi kazmak?

Evet Duocoin yapılabiliyor bende aynı coini zevkine evdeki ESP'lerle kazdırıyorum hiçbir enerjide harcamıyor odanın içinde ışık oluyor hiç yoktan. Bu videodaki çocuk nasıl yapılacağını gösteriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet Duocoin yapılabiliyor bende aynı coini zevkine evdeki ESP'lerle kazdırıyorum hiçbir enerjide harcamıyor odanın içinde ışık oluyor hiç yoktan. Bu videodaki çocuk nasıl yapılacağını gösteriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam routerin markasına göre sıkıntı çıkarır mı?
Modemi internete bağlayamıyorum, bağlamadan nasıl yapabilirim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı