Modem IP adresi nasıl değiştirilir?

Yusufdmrk

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Modemimin statik IP mi dinamik mi olup olmadığına nereden bakabilirim? Ve IP adresimi nasıl değiştirebilirim? Denetim Masası'ndan manuel olarak değiştiriyorum ama internetim kesiliyor.
GTA 5'e girmek için IP değiştirmek istiyorum.

Modemi kapatıp açmak yerine, modemin arkasındaki reset kutusuna iğne bir kürdan yardımı ile 10 saniye bastırın. Bu sayade modeminiz resetlenir. Bu açıp kapamadan daha etkili olur.
Yanlış bilgi vermeyin. Reset ile modemi fabrika ayarlarına sıfırlamış oluyorsunuz. Değiştirilen wifi şifresi vs. her şey değişir böylece. Ayrıca resetin kapatıp açmadan daha etkili olacağına dair bir kanıtınız varsa lütfen beni de aydınlatın ☺️.

Gerek yok, açıp kapamak yeterli.

Bende olmamıştı 2. bir yöntem olarak söylemiştim.
Yanlış bilgi vermeyin. Reset ile modemi fabrika ayarlarına sıfırlamış oluyorsunuz. Değiştirilen Wi-Fi şifresi vs. her şey değişir böylece. Ayrıca resetin kapatıp açmadan daha etkili olacağına dair bir kanıtınız varsa lütfen beni de aydınlatın ☺️.

Birçok kez kapama açma yaptım. Fakat işe yaramadı. İp resetlediğimde işe yaramıştı. Dediğim gibi 2. bir yöntem olarak söyledim. Ayrıca bilgilendirmeniz için çok sağ olun.

Modemi kapatıp açmak yerine, modemin arkasındaki reset kutusuna iğne bir kürdan yardımı ile 10 saniye bastırın. Bu sayade modeminiz resetlenir. Bu açıp kapamadan daha etkili olur.
Dediğim gibi 2. bir yöntem olarak söyledim.
İki mesajınızı da alıntıladım. 2. yöntem olduğuna dair bir bilgilendirme göremiyorum. Gerçi benim için fark eden bir şey yok ancak konu sahibinin sizin önerinize göre hareket etmesi pek iyi olmaz, yok yere sıfırlama yapmaya gerek yok.

Kusura bakmayın, sadece kendi fikrimi bildiğim şeyler kadarıyla anlatmak istedim, ve yardımcı olmak istedim. Ayrıca IP resetlemek hakkında verdiğiniz bilgiler içinde sağ olun. Bu arada anime listeniz çok hoş, onun içinde çok teşekkür ederim.

GTA V'de Çinli oyuncularla birlikte oynamak istemiyorsan, Avrupa'dan oyuna giren oyuncularla soygun ya da diğer aktiviteleri yapman gerekiyor. Sana gönderilen rastgele görev davetlerini kabul edip o görevlerde bulunan oyuncuların profillerine baktıktan sonra hangi ülkeden katıldıklarını görebilirsin. Tabii ki bazı oyuncular bunu değiştirebiliyorlar. Geçenlerde Çinli bir oyuncuyla karşılaştım ancak profilinde Almanya bayrağı vardı.

modemimin fişini çekip 10 saniye sonra geri taktım ip adresim degişmedi sanarım statik ip denetim kaydından degiştiremem mi.

Yeni konular

Geri
Yukarı