Modem kendi adımıza nasıl geçirilir?

TlhTsdmr

Hectopat
Daha fazla  
Benim cbw83zn modemim var. Ben ikinci el olarak bir adet Infinity 401 almaya karar verdim. Bunu nasıl kendi adıma geçirebilirim? Modemi aradığımda bana hizmetin iptal edilip cayma bedelini isteneceği sonrasında tekrardan paket açılacağı söyleniyor saçma bir durum değil mi?

#kablonet

Son düzenleme:
Benim cbw83zn modemim var. Ben ikinci el olarak bir adet Infinity 401 almaya karar verdim. Bunu nasıl kendi adıma geçirebilirim? Modemi aradığımda bana hizmetin iptal edilip cayma bedelini isteneceği sonrasında tekrardan paket açılacağı söyleniyor saçma bir durum değil mi?

#kablonet
Modem adıma geçirebilir miyim diye ilk defa bir şey duyuyorum. İnternet servis sağlayıcıdan bahsediyorsunuz galiba? Uydunet mi yoksa KabloNet mi kullanıyorsunuz? abonelik devri var mı onu öğrenin.

#Kablonet

Modem adıma geçirebilir miyim diye ilk defa bir şey duyuyorum. İnternet servis sağlayıcıdan bahsediyorsunuz galiba? UyduNet mi yoksa Kablonet mi kullanıyorsunuz? Abonelik devri var mı onu öğrenin.

Benim şu anda aktif Kablonet aboneliğim var zn model üzerine arıza vermeye başladığı için modem değiştirme kararı aldım aradığımda çağrı merkezini hizmet iptali ile cayma bedeli ödenip sonra tekrar abone olmamı söyledi bende belki yardımcı olabilirsiniz diye sosyalde sorayım dedm.

Not: 1 Ekim'de yeniledim taahhütümü.
Önceden sorduğumda bana MAC adresini verirsiniz sonrasında ekleriz hemen gün içinde dedi ama bu sefer böyle dedikleri için biraz tereddüte düştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı