Modem kendini yeniden başlatıyor

Mr.Sins

Centipat
Yer
Paralel evren
Merhabalar bugün 3. kez yaşadım oyun oynarken internet gidiyor baktım modemde sadece bir ışık yanıyor o da güç ışığı. Bekliyorum bekliyorum diğerleri yanmıyor modemi yeniden başlatıyorum ve ışıklar yanıyor sonra 3 saat sonra yine oluyor. Arkadaşlar bunun çözümünü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar bugün 3. kez yaşadım oyun oynarken internet gidiyor baktım modemde sadece bir ışık yanıyor o da güç ışığı. Bekliyorum bekliyorum diğerleri yanmıyor modemi yeniden başlatıyorum ve ışıklar yanıyor sonra 3 saat sonra yine oluyor. Arkadaşlar bunun çözümünü bilen var mı?
Modemin durduğu alan yeri değiştirmeyi denermisin? Sadece bir kaç santimetre bile olabilir.

Merhaba modemin fişinde sorun olabilir veya fişe ayağınızla dokunuyorsanız güç kesilip geri geliyor olabilir.

Geri
Yukarı