VDSL Modem önerisi

Ersin5838

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bulunduğumuz yerde internet şebekesi 16 Mbps destekliyor ve biz de 16 Mbps internet kullanıyoruz. Bizim şu anki modem modelimiz; TTNet Zyxel 3313-B10A 300 Mbps 4 Port Siyah VDSL Kablosuz Modem Router
Ve ben yazın modemi değiştirmeyi düşünüyorum ve değiştirmem gerekli mi gerekiyorsa da en iyi performans için hangi modemi almalıyım?(Normalde testte 13 Mbps download hızı çıkıyor fakat max 1.5 Mbps'de indiriyor)

İnternet hızı megabit cinsinden, indirme hızı ise megabayt cinsindendir. İnternet hızınıza göre dowload hızınız gayet normal.

Arkadaşlar bulunduğumuz yerde internet şebekesi 16 Mbps destekliyor ve biz de 16 Mbps internet kullanıyoruz. Bizim şu anki modem modelimiz; TTNet Zyxel 3313-B10A 300 Mbps 4 Port Siyah VDSL Kablosuz Modem Router
Ve ben yazın modemi değiştirmeyi düşünüyorum ve değiştirmem gerekli mi gerekiyorsa da en iyi performans için hangi modemi almalıyım?(Normalde testte 13 Mbps download hızı çıkıyor fakat Max 1.5 Mbps'de indiriyor)

Hocam 16Mbps'i mb/sn cinsine çevirirsek eğer 2mb/sn olur yani internetin gayet normal. Benim internetim 35Mbps tam zamanlı olarak 4.2mb/sn vermesi gerekirken 3.0mb/sn civarlarında alıyorum. Kısaca 16Mbps için 1.5mb/sn normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı