Modem önerisi

Gerçi cevaplayanlar olmuş ancak yine de altını çizerek belirtelim eğer 3+1 gibi bir eviniz varsa ve 200-300 TL arası bir bütçeniz varsa Zyxel VMG1312-T20B (Antenli Modeli) alın derim. Bizzat kullanmaktayım. Evin her köşesinde Wi-fi sorunsuz ve çekim gücü gayet iyi...

Daha önceden Airties kullanıyordum hakkını yememek lazım 6-7 yıl 7/24 çalışmasına rağmen gayet iyiydi lakin zamanla eskimesinden kaynaklı olacak ki aşırı ısınmasından kaynaklı sürekli internetten kopmalar yaşatıyordu. Zyxel modemi Airtiesten bir tık daha iyi gibi geldi bana...

Orta bütçede alternatif var mı Keenetic pek bilmiyorum güvenmiyorum.
Keenetic telegram grubunu arama kısmına yazarak bularak bulabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları, hangi satıcıdan almanız gerektiğini size anlatırlar. Keenetic kullanan biri olarak, müşteri memnuniyeti firma için ön planda şuanda. Ben teklif etmeden cihaz değişimi yapalım teklifi geldi. Bunun yanında modemin özelliklerine gelirsek, piyasada görebileceğin en iyi arayüze sahip. Technopat Youtube kanalında Keenetic ürünlerinin incelemesi bulunuyor. İsterseniz bir göz atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı