Modem önerisi

Keenetic Omni DSL al, göre gayet iyi bir modem. Wi-Fi çekim alanıda baya iyi.
Keenetic telegram grubunu arama kısmına yazarak bularak bulabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları, hangi satıcıdan almanız gerektiğini size anlatırlar. Keenetic kullanan biri olarak, müşteri memnuniyeti firma için ön planda şuanda. Ben teklif etmeden cihaz değişimi yapalım teklifi geldi. Bunun yanında modemin özelliklerine gelirsek, piyasada görebileceğin en iyi arayüze sahip. Technopat Youtube kanalında Keenetic ürünlerinin incelemesi bulunuyor. İsterseniz bir göz atın.
Peki internet firmanızın verdiği modemle bunun arasında hız düşüşü oldu mu?

Peki internet firmanızın verdiği modemle bunun arasında hız düşüşü oldu mu?
Ben uzun süre sorun yaşadım bu modemde. Ama modem yeni dslam cihazı eski olduğu için. Tt altyapısı eski kalıyor. Ancak bugün kendi deneyimlerim ile sorunu çözdüm. 24 saatlik test aşaması sonrası firmaya bunu iletin gerekli güncellemeyi bekleyeceğiz. Hız olarak internet firmasının verdiği modemi 2 ye katladı Wi-Fi de. Keenetic kullanmasını bildikten sonra piyasadaki rakiplerinin çok ilerisinde. Telegram grubuna katılırsanız detaylı bilgilendirmeyi size yapabilirim.

Ben uzun süre sorun yaşadım bu modemde. Ama modem yeni dslam cihazı eski olduğu için. Tt altyapısı eski kalıyor. Ancak bugün kendi deneyimlerim ile sorunu çözdüm. 24 saatlik test aşaması sonrası firmaya bunu iletin gerekli güncellemeyi bekleyeceğiz. Hız olarak internet firmasının verdiği modemi 2 ye katladı Wi-Fi de. Keenetic kullanmasını bildikten sonra piyasadaki rakiplerinin çok ilerisinde. Telegram grubuna katılırsanız detaylı bilgilendirmeyi size yapabilirim.
Wİ-Fİ sinyali nasıl peki? Çünkü şuanki modemim yan odadan sinyal düşüyor.

Geri
Yukarı