Çözüldü Modem reset sonrası şifre ilk haline dönmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

betaa_

Hectopat
Daha fazla  
Evdeki modemin şifresini unuttuğum için ZTE'nin Online arayüzünden şifreyi değiştirecektim fakat giriş yaparken yazılan şifreyi de unuttum. İnternette yazılanlara göre reset tuşuna 15-20 saniye basınca her şeyin sıfırlanıp, kullanıcı isminin ve şifresinin "admin" olması gerekiyor fakat olmuyor. Tekrar tekrar reset tuşuna basılı tutuyorum, ışıklar aynı anda sönüyor ama kullanıcı adı ve şifresi sıfırlanmıyor. Ben bu arayüze nasıl giriş yapabilirim?

Evdeki modemin şifresini unuttuğum için ZTE'nin Online arayüzünden şifreyi değiştirecektim fakat giriş yaparken yazılan şifreyi de unuttum. İnternette yazılanlara göre reset tuşuna 15-20 saniye basınca her şeyin sıfırlanıp, kullanıcı isminin ve şifresinin "admin" olması gerekiyor fakat olmuyor. Tekrar tekrar reset tuşuna basılı tutuyorum, ışıklar aynı anda sönüyor ama kullanıcı adı ve şifresi sıfırlanmıyor. Ben bu arayüze nasıl giriş yapabilirim?
İnternet servis sağlayıcınıza ulaşırsanız yardımcı oluyorlar. Bazen şifre değişiklik gösterebiliyor. Benimki önceden kullanıcı adı: admin şifre: ttnet falandı ya da 1234.
İnternet servis sağlayıcınıza ulaşırsanız yardımcı oluyorlar. Bazen şifre değişiklik gösterebiliyor. Benimki önceden kullanıcı adı: admin şifre: ttnet falandı ya da 1234.
Modele göre değişiyor sanırım

Modemi nereden aldınız?

Modem değil ama daha önce kullandığım bir access point'in kendi bulut hizmeti vardı ve ayarları burada tutuyordu, resetledikten sonra internete bağlandığı anda bulut üzerinden ayarları eşitliyordu ve ne unuttuğum şifreye erişebildim ne de cihazı resetleyip kullanabildim. Eğer modeliniz buna benzer bir durumdaysa destek hattıyla iletişime geçebilirsiniz, yine mesela benim durumumda fotoğraf ve seri numarasını isteyerek sıfırlamışlar idi.

Yeni konular

Geri
Yukarı